BEJUTÁS A KGYTK ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBE!

Iskolánk most már 7. éve vesz részt a Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciáján, ahol olyan diákok mutatkoznak be, akik valamilyen témában saját kutatást végeznek, melyet fél éven, vagy annál hosszabb időn át végeznek, s amely munkájukról még ppt-vel egybekötött tudományos bemutató előadást is tartaniuk kell. Ennek a megyei fordulóját a regionális követi, s aki ezen is ügyes, bejuthat az országos döntőbe.

Ebben a tanévben iskolánkból egy 8.B osztályos diákunk jutott be a Százhalombattán megrendezett regionális fordulóba, melyet április 19-én tartottak meg.

 

32 versenyző közül “KUTATÁSMÓDSZERTAN” kategóriában

I. HELYEZÉST ÉRT EL BORSODI ZSELYKE 8.B osztályos diákunk.

 

Eredményével a KGYTK országos döntőjébe jutott, melyet májusban Budapesten rendeznek majd meg.

 

Szívből gratulálunk Zselykének és felkészítőjének, Csapó Mária tanárnőnek, valamint segítőjének, Takács-Mittág Anikó néninek!