Dolgozóink

  2018-2019-es tanév

Iskolavezetőség:

Tóth Györgyné igazgató
Pálné Kellner Márta alsós igazgatóhelyettes
Miklós Gabriella felsős igazgatóhelyettes
Farkas Beáta gyermekvédelmi igazgatóhelyettes

Pedagógusok:

Baksa Judit
Bartók Gábor
Bebesi Csaba
Biró Éva Zsuzsanna
Bognárné Furuglyás Gabriella
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Csapó Mária
Csibyné Vajda Tímea
Dusza Gabriella
Erdélyi Barbara
Facskó Ágnes
Farkas Beáta
Fejes Ildikó
Feketéné Bodnár Ildikó
Flick Szabina
Fülöp Krisztina
Gajdó Krisztina
Garamvölgyi Józsefné
Gebeiné Szárszó Judit
Hargitai Ferencné
Hegedűsné Látos Andrea
Hermann Noémi
Horváth Zoltánné
Jánosiné Szegfű Andrea
Johan Fanni
Keszthelyiné Greschner Ágnes
Körmöczi Melinda
Lukács Ildikó
Magyar Erika
Márta-Kalmár Diána
Meisitzné Ács Nóra
Mészárosné Mayer Gabriella
Miklós Gabriella
Molnár Attila
Móró Józsefné
Nagyidai Zsuzsanna
Németh Valéria
Novák Gáborné
Pákozdi Gabriella
Pálmai Csilla
Pálné Kellner Márta
Paprika Jenő
Rauf Andrea
Regős Gabriella
Robinson Erika Anna
Rózsa Márta
Seres-Rausch Bernadett
Schmidt-Szabó Gabriella
Sidóné Pavlicsek Csilla
Simon Gyuláné
Szabóné Vida Andrea
Szárszó Lajos
Szerencse Andrea
Szőke Genovéva (óraadó)
Takács-Mittág Anikó
Tatár Edina
Tisza Tímea
Tóhátiné Sólyom Gyöngyvér
Tóth-Gyalus Fruzsina
Tóth Györgyné
Udvardi Dóra
Várnagyné Garajszki Zsuzsanna
Vesztergomné Szurma Beáta
Vízi-Németh Adrienn
Voleinné Szlávik Judit

Intézményi dolgozók:

Iskolatitkár :
Bazsárné Jurcsák Brigitta

Rendszergazda:
Bazsár Imre

Pedagógiai asszisztensek:
Kárpátiné Paál Rita
Nagy Erzsébet

Gyógypedagógia, fejlesztés:
Soósné Tari Tíma
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Bognárné Furuglyás Gabriella
Hermann Noémi

Gyógytestnevelő:
Szabóné Vida Andrea

Technikai dolgozók:
Bukó Ferenc oktatástechnikus
Rehány János – karbantartó
Forster Tiborné – gondnok
Kulcsár Istvánné- portás

Takarítóink:
Bakó Zoltánné
Böröcz Györgyné
Kemény Viktória
Sinórós-Szabó Anett
Pandurné Szászin Katalin
Tóth Anikó 

 

 

Osztályfőnökök
1.a angol tagozat Pákozdi Gabriella-Bodáné Süki Anikó 5.a angol tagozat Takács-Mittág Anikó
1.b KOMP, német Körmöczi Melinda-Sidóné Pavlicsek Csilla 5.b német tagozat Nagyidai Zsuzsanna
1.c ÉKP, német Fülöp Krisztina-Gajdó Krisztina 5.c német Molnár Attila
1.d ÉKP angol Erdélyi Barbara-Novák Gáborné 5.d angol Udvardi Dóra
2.a angol tagozat Flick Szabina-Facskó Ágnes 6.a angol tagozat Szabóné Vida Andrea
2.b KOMP, német Simon Gyuláné-Vizi-Németh Adrienn 6.b német tagozat Baksa Judit
2.c ÉKP, angol Tóth-Gyalus Fruzsina-Vesztergomné Szurma Beáta 6.c angol Fejes Ildikó
2.d ÉKP német Hermann Noémi-Pálné Kellner Márta-Rauf Andrea 6.d német Voleinné Szlávik Judit
3.a angol tagozat Jánosiné Szegfű Andrea-Schmidt-Szabó Gabriella 7.a angol tagozat Paprika Jenő
3.b KOMP, német Tóhátiné Sólyom Gyöngyvér-Szárszó Lajos 7.b német tagozat Feketéné Bodnár Ildikó
3.c ÉKP, angol Rausch Bernadett-Bartók Gábor 7.c angol Keszthelyiné Greschner Ágnes
3.d ÉKP német Farkas Beáta-Hargitai Ferencné-Magyar Erika 6.d német Horváth Zoltánné
4.a angol tagozat Bebesi Csaba-Hegedűsné Látos Andrea 8.a angol tagozat Rózsa Márta
4.b KOMP, német Dr Breznyánné Nemes Tünde – Dusza Gabriella 8.b német tagozat Tatár Edina
4.c ÉKP, angol Bognárné Furuglyás Gabriella – Szárszó Lilla 8.c angol Robinson Erika Anna
4.d ———– ——————————- 8.d német ————————————–

 

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁJUK!

(Jutalmazott dolgozóink, pedagógusaink)

Volt dózsás dolgozóink:

Antal Istvánné Márta (igazgatónk) Dr. Lakatos Lászlóné Katalin
Babucsik Pál Lázár Lászlóné
Badi Imre Lengyel Árpádné Mária
Bálint Éva Lengyel Mária  (Pucika)
Dr. Beregi Istvánné Lipták Gyuláné Emília
Berta Pálné Zsuzsa Losonci Ildikó Adrienn
Bécs Krisztina Madár Gizella
Bíróné Karacs Ágnes (alsós ig.h.) Makkos Erika
Boronkai Lászlóné Julika (iskolatitkár 25 évig) Márkliné Huszárik Mária
Borovszkyné Győr Zsuzsanna (címzetes igazgatónk) Molnár Lajosné Gitta
Böröczki Adrienn Nagy Istvánné
Csatlós Istvánné Éva Dr. Nagy Sándorné Olga
Csikósné Maczó Edit Nagy Tiborné Judit
Csősz István Pálfi Tiborné
Dobány Sándor Patakiné Kovács Veronika
Domokos Andrásné Juli Rábavölgyi Zoltánné
Dömötörné Gráczer Erika Ruffing Péter
Fauszt Ferencné Ida Simon Gyula
Forczeg Ágnes Sófalvi Istvánné Magdolna
Friedrichné Pethő Ilona Solymár Istvánné Júlia
Gábor Mártonné Klára Solymossi Károlyné
Galambos Péterné Mária Sólyomné Soós Hedvig
Golubov Gábor Stadler Lászlóné Éva
Halács Mónika Szabó Péter
Halász Attiláné Dr. Szegedi Józsefné Klára
Herczeg Béla Székely Gézáné Éva
Dr. Horváth Ferencné Erzsébet Szilárdi János
Horváth Lászlóné Pancsika Szuprics Tamás
Ivacs Júlia Dr. Takács Miklósné
Jáksó Józsefné Dr. Tarjáni Györgyné Mária
Kanyik Zoltánné Téglás Klára Torda Viktorné Magdolna
Kiss Andrásné Magdolna Tóth Ildikó
Kiss Józsefné Rózsa Tóth Ágnes
Kondorné Mrázik Katalin Váczi Jánosné Irén
Koppány Emese Vadász Gyula
Korsoveczkiné Balló Erzsébet (címzetes igazgatónk) Vágó Jánosné Klára (Kömény A-né)
Kóti István Váradi Szilvia
Költő Józsefné Magdolna Varga Marianna
Krepsz Erzsébet Varsányi Anikó
Kurisné Köller Anikó Végh Vincéné Ágnes
Ladóczkiné Ötvös Erzsébet Yanes Anita