Elballagott osztályaink

2010 2000 1990 1980 1970
2010-2011 2000-2001 1990-1991 1980-1981 1979-1980
2011-2012 2001-2002 1991-1992 1981-1982
2012-2013 2002-2003 1992-1993 1982-1983
2013-2014 2003-2004 1993-1994 1983-1984
2014-2015 2004-2005 1994-1995 1984-1985
2015-2016 2005-2006 1995-1996 1985-1986
2016-2017 2006-2007 1996-1997 1986-1987
2017-2018 2007-2008 1997-1998 1987-1988
2008-2009 1998-1999 1988-1989
2009-2010 1999-2000 1989-1990

2016-17

8. a

Osztályfőnök: Tisza Tímea

1. Bartha Ádám
2. Boldis Csenge Anett
3. Farkas Réka
4. Horváth Balázs Krisztián
5. Hutás Gellért
6. Illés Dominik
7. Keresztes Bettina
8. Kiss Viktor
9. Kovács Boglárka
10. Kovács Dóra Nikoletta
11. Kovács Máté
12. Kovács Viktor Ferenc
13. Magyar Zsófia
14. Pahocsa Kristóf Csaba
15. Pálinkás Alexandra
16. Pintér Barna
17. Simon Kornélia
18. Stachó Natália
19. Szabó Krisztián
20. Szabó Máté István
21. Szamák Ketrin Tímea
22. Szerencse Arnold
23. Szombat Milán
24. Tasnádi Noémi
25. Vida Boglárka Viktória
26. Zsákovics Dóra

 

8. b

Osztályfőnök: Takács-Mittág Anikó

1. Buda Gréta
2. Cserepes Laura
3. Dányi Krisztina
4. Érsek Milán
5. Hajas Boldizsár
6. Harcos Norbert Dominik
7. Jankovics Bence
8. Kenyeres Tibor
9. Kertész Rebeka Alexandra
10. Knápik Adrián
11. Mármarosi Blanka Laura
12. Molnár Péter Kevin
13. Nagy László Áron
14. Nagy Medárd
15. Naszvadi Martin
16. Olasz Patrik
17. Pálfi Patrik
18. Pászti Márk
19. Polányi Andrea
20. Simon Richárd
21. Szekszárdi Dóra
22. Sztojka Gyula
23. Tóth Dániel István

8. c

Osztályfőnök: Molnár Attila

1. Bárdos Marcell László
2. Bojér Csilla
3. Czakó Károly
4. Fábián Edina
5. Gál Borbála Kinga
6. Godányi Lívia
7. Göndör Péter – 2. félévtől elk.
8. Györki Alexandra Irén
9. Kenyeres Kamilla
10. Kiss Olivér
11. Klauz Koppány Attila
12. Körösztös Virág
13. Krizsány Noel
14. Nagy Anna Fruzsina
15. Nagy Luca
16. Németh Ferenc László
17. Orbán Abigél
18. Papp Tamás Sándor
19. Rózsa Lili
20. Seres Viktória
21. Szabó Dorka
22. Szabó Kornél
23. Tóth Szilárd
24. Varga Rebeka
25. Vári Rózsa Kitti
26. Zombori Máté
27. Zombori Zsófia

8. d

Osztályfőnök: Csapó Mária

1. Filó Sára Rebeka
2. Fődi Csilla
3. Fődi Erika
4. Gálfi Dávid Zsolt
5. Kállai Soma
6. Kerek Tamás
7. Kerti Noémi Ildikó
8. Koronczai Petra
9. Kovács Antónia
10. Kunos Jázmin Hanna
11. Lóki Dániel János
12 Lukács Melinda
13 Margitics Diána Vaszilivna
14. Nagy Péter
15. Németh Kata
16. Pál Eszter
17. Rajcsányi Máté Attila
18. Somogyi Kíra
19. Sváb Gergő
20. Széles Cseke Botár
21. Szőke János

GALÉRIA A BALLAGÁSRÓL – DUOL.HU


2015-2016

8. a

Osztályfőnök: Szabóné Vida Andrea, Dömötörné Gráczer Erika (6-ig)

 

1. Bak Daniella
2. Fekete Celesztina
3. Fister Máté
4. Horváth Kitti
5. Kelemen Richárd
6. Kirilla Krisztián
7. Manzinger Vanessza
8. Nagy Ivó Máté
9. Rehány Kitti
10. Sallai Klaudia Nikoletta
11. Sárközi Gyula
12. Sebestyén László Márk
13. Somorácz Bálint
14. Takács Dorina
15. Tóth Eszter
16. Turák Bálint
17. Viczenyk Fatime
18. Villányi Dániel
19. Vizsy Adrián

8. b

Osztályfőnök: Baksa Judit

 

1. Bodri Dániel
2. Botlik Armand
3. Csehi Levente
4. Forster Ákos
5. Hatvany Dávid
6. Ihász Martin Károly
7. Illés Ágota
8. Kovács Marcell
9. László Balázs
10. Lázár Ticián Hunor
11. Lengyel Ákos
12. Marics Dominika Viktória
13. Máthé Gyula Ágoston
14. Molnár Csenge
15. Molnár Lina
16. Nagy Richárd
17. Ozvald Alexandra
18. Puklus Mátyás Ferenc
19. Szloboda Ákos
20. Volcsányi Odett Fruzsina

8. c

Osztályfőnök: Várnagyné Garajszki Zsuzsanna

 

1. Bieganski Vivien
2. Dániel Réka Maja
3. Gyaraky Gréta
4. Győrfi Imre Antal
5. Juhász Imola Fanni
6. Kozma Fanni
7. Lábadi Alex
8. Makkai Antónia
9. Ősz Karina Mária
10. Papp Vivien
11. Rácz Adrián Márk
12. Soós Laura
13. Suhajda Evelin
14. Szalai Bernadett

8. d

Osztályfőnök: Juhászné Fejes Ildikó

 

1. Borbély Virág
2. Budavári Panna Mária
3. Csapó Kincső
4. Délczeg Norbert
5. Farkas Dóra Anna
6. Farkas Dóra Otília
7. Halász Péter
8. Horváth Tamás Bence
9. Junger Tibor
10. Kiss Tímea
11. Kochán Krisztina Zsuzsanna
12. Kollár Kristóf
13. Kun Kristóf
14. Mikó Adél
15. Nyikos Dániel
16. Réti Bernadett
17. Sárosi Anett Enikő
18. Soós Vanessza Kaludia
19. Szabó Bertold
20. Szabó Patrik
21. Szopori Éva
22. Vajda Tibor
23. Viczai Ágota
24. Wolf Benedek Martin

2014-15

8.a

Osztályfőnök: Pálmai Csilla           – Alsós osztályfőnök: Pálfi Tiborné

1. Balla Ákos
2. Berze Vivien
3. Csikós Zoltán
4. Demeter Réka
5. Deutschmann Máté
6. Farkas Máté
7. György Levente Attila
8. Héring Zoltán
9. Horváth Marcell
10. Horváth Zoltán Sándor
11. Kátai Dzsesszika Viktória
12. Kiss Viktor
13. Kutasi Norbert László
14. Mészáros Attila
15. Németh Tamás
16. Pintér Gergő
17. Pölöskei Tamás Máté
18. Raffai Kristóf
19. Soós Laura Klaudia
20. Tavaszi Daniella
21. Tompa Dominika
22. Tóth Dániel
23. Tóth Gergő
24. Zsorda Erik

8. b

Osztályfőnök: Keszthelyiné Greschner Ágnes          – Alsós osztályfőnökök: Tóhátiné Sólyom Gyöngyvér, Szárszó Lajos

1. Bácskai Vivien Aurélia
2. Balogh Barnabás
3. Béres Zsanett Anikó
4. Csizmadia Tamás Martin
5. Fehér Noémi Dzsenifer
6. Fejes Dávid
7. Fodor Neszta
8. Ilisz Enikő
9. Illés Attila
10. Karmacsi Judit Kincső
11. Kaszás Béla Erik
12. Kecskés Éva
13. Kertész Krisztián László
14. Krizer Bence
15. Major Szabolcs
16. Mihály Petra
17. Oltyán Zsófia
18. Pászti Alex
19. Pintér Adél Rebeka
20. Putra Zsolt Bálint
21. Radnó Martin
22. Szabó Bertalan
23. Veres Lili
24. Vitális Dániel Imre
25. Zemankó István Joel

8. c

Osztályfőnök: Makkos Erika          – Alsós osztályfőnökök: Bíróné Karacs Ágnes, Bartók Gábor

1. Bartha Anikó
2. Bálint Máté
3. Dávid Anita
4. Erdei Dominik
5. Erdős Katrin
6. Erdős Tamás Arnold
7. Filó Botond Levente
8. Gashi Ardian
9. Hegedűs Cintia Virág
10. Jáksó Dorina
11. Keszthelyi Zsófia
12. Kiss Nikolett
13. Kovács Diána
14. Köller Donát Ákos
15. Kövér Barnabás Balázs
16. Mérges Balázs
17. Molnár Lilla
18. Németh Kristóf
19. Nyakacska Ádám
20. Pinczési Bence István
21. Suta Anna Borbála
22. Szlavikovics Máté
23. Tiser Mercédesz
24. Tóth Eszter Zsófia
25. Tóth Lola Demetria
26. Vincze Anett

8. d

Osztályfőnök: Horváth Zoltánné          – Alsós osztályfőnökök: Farkasné Csecskedi Beáta, Hargitai Ferencné

1. Bankó Zsófia Katalin
2. Bilinszki Dávid
3. Bojér Nikoletta
4. Borbély Attila
5. Cserpes Fanni
6. Egerszegi Roland
7. Fekete Sára Panna
8. Fekete Soma Huba
9. Győrki Márk Attila
10. Jovány Kaludia
11. Klárik Mirjam
12. Kulics Tamás
13. Lachmann Joel
14. Lengyel Gábor
15. Magony Aladár
16. Manzéger Ákos
17. Novák Bence
18. Parádi Norbert Zoltán
19. Sárvári Regina
20. Szabó Dávid
21. Szeri Krisztina
22. Tancsa Patrik Márk


2013-14

8.a

Osztályfőnök: Rózsa Márta

1. Ásványi Enikő
2. Balogh Brigitta
3. Becséri Vivien Anett
4. Boros Dávid
5. Csókás Marcella
6. Ihász Bence
7. Illyés Brigitta
8.Kaszás Viktor Bátor
9 . Nagy Gergő Attila
10 . Pávkovics Eszter
11. Reményi Szófia Lilla
12. Schmidt Dorina
13. Schmidt Evelin
14. Sipter István Marcell
15. Szabó Dávid Tibor
16. Szloboda Zoltán
17. Szollár Attila Tamás
18. Temesvári Patrik
19. Tóth Ákos
20. Tőkési Éva
21. Tuzok Luca
22. Tuzok Zsóka
23. Varga Martin Krisztián
24. Várszegi Cintia Krisztina
25. Viczkó Vivien

8. b

Osztályfőnök: Móró Józsefné

1. Bozóki Máté Tamás
2. Csáki Gergő Máté
3. Cserepes Patrik
4. Csuka Marcell
5. Dobai Krisztián Martin
6. Fekete Vivien Vanessza
7. Giricz Dominika
8. Lakatos Petra
9. Marton Abigél
10. Máthé Margit
11. Mészáros Edmond
12. Nagy Donát
13. Németh László
14. Oltyán Gabriella
15. Orbán Balázs
16. Rácz Kevin Krisztofer
17. Radnai Norbert
18. Svraka Enikő
19. Szabó György Gergő
20. Szopka Dóra Karolina
21. Takács Ádám
22. Temesi Márk
23. Tomsics Barbara
24. Tóth Nikolett
25. Udvardi Alex
26. Varga Mónika

8. c

Osztályfőnök: Robinson Erika Anna

1. Bali Bettina Gréta
2.
3. Deák Adrienn Krisztina
4. Deák Dorina
5. Győrffi Roland
6. Halupka Márk
7. Illés Tamás
8. Kovács Gergő Roland
9. Kovács Laura Hanna
10. Lampert Marcell
11. Móró Ákos
12. Nagy Dávid Milán
13. Palotás Kitti Petra
14. Pap Mirjam
15. Posch Vivien
16. Satyiló Viktor
17. Szabó Dorottya
18. Szaniszló Bianka
19. Szatmári Dalma
20. Szopori Olivér
21. Szűcs Máté
22. Török Dávid
23. Varga Ákos
24. Vasánszki Virág

2012-13

8. a

Osztályfőnök: Molnár Attila

1. Balázs Dzsenifer Eszter
2 . Balogh Brenda
3. Balogh Márton
4. Bodri Nikolett
5. Csikós-Nagy Zoltán
6. Dancs László Erik
7. Demeter Ákos
8. Erős Eszter
9. Hibácskó Máté
10. Kiss Bence
11. Kovács Adrienn
12. Kőhalmi Ildikó Viktória
13. Kővári Rebeka
14. Makrai Mercédesz
15. Markovics Kata
16. Mészáros Emma
17. Németh Nikolett
18. Nyegota Petra
19. Pap Péter
20. Pintér Dorina
21. Somoskövy Martin
22. Szelmann Eszter
23. Székely Dóra
24. Tóth Beatrix
25. Tőkei Zsuzsanna Ilona
26. Vagyóczky Alex
27. Vincze Zsuzsanna

8. b

Osztályfőnök: Németh Valéria

1. Balogh Dóra
2. Botlik Amanda
3. Bölcskei Norbert János*
4. Branczeiz Krisztián
5. Fuszenecker Andrea
6. Hegedűs Norbert
7. Jónás Fanni
8. Kovács Barbara
9. Kovács Panna Noémi
10. László Gergő
11. Miholics Árpád
12. Németh Noé Edvárd*
13. Oroszi Rodwan (mt)
14. Rácz Tibor Richárd
15. Sándor Kíra Dominika
16. Szabó Vivien
17. Szpoka Anna Barbara
18. Szoták Norbert Martin
19. Viszlai István Árpád

8. c

Osztályfőnök: Paprika Jenő

1. Aczél Áron
2. Bankó Rebeka Anna
3. Bazsár Martin
4. Csányi Tamás Patrik
5. Deák Fanni
6. Dombrovszki Luca Gréta
7. Kanicsár Gergely
8. Karsai Vanda Klára
9. Kelemen Fanni
10. Kiss Bianka
11. Klujber Kata
12. Kollár Máté
13. Meizl Antónia Dorottya
14. Müller Balázs
15. Nagy Eszter
16. Nemes Gábor Marcell
17. Olasz Petra Friderika
18. Paréj Szonja Luca
19. Szabó Péter Bence
20. Szabó Viktor Márk
21. Szepesi Hanna Eszter
22. Szeri Enikő
23. Takács Kristóf
24. Tóth Helga
25. Zörgő Rebeka Kloé
26. Zsiga Dávid Béla

—————————————————————————————————————————————————–

 

2011-12

8. a

Osztályfőnök: Dömötörné Gráczer Erika

1. Bábel Dzsenifer Vanessza
2. Bartha Roland
3. Dzsugán Ákos
4 . Gál Dávid Attila
5 . Gyetkó Marietta
6. Héring Fanni
7. Jáger Bettina
8. Juhász Balázs
9. Kaszás Naomi
10. Kemény Dóra Noémi
11. Klein Balázs
12. Kovács Patrik Ádám
13. Krajsek Kamill
14. Lampert Viktor
15. Léránt Sára
16. Nagy Krisztián
17. Pintér Krisztián Márk
18. Sándor Ádám
19. Sebestyén Viktória
20. Szentirmai Tamás
21. Teleki Melitta Szabina
22. Tóháti Rebeka Gyöngyvér
23. Tóth Arnold
24. Varga Dominik
25. Vasas Dániel István
26. Zakhar Vivien

8. b

Osztályfőnök: Baksa Judit

1. Ármos Tamás
2. Balogh Vanda
3. Béres Bettina Bernadett
4. Boros Gabriella
5. Breznyán Alíz
6. Császár Enikő Mercédesz
7. Cserni Patrícia Flóra
8. Deák Cintia
9. Faragó István
10. Földvári Alexandra
11. Gönczi Dániel
12. Harcos Dominika
13. Horváth Krisztina
14. Illés Nóra
15. Johan Tamás
16. Kovács Renáta Melinda
17. Mészáros Kevin
18. Novákovics Regina
19. Nyerges Dzsenifer Edina
20. Ozvald Dominika
21. Radnai Dávid Zsolt
22. Ruzsonyi Péter
23. Szloboda Fruzsina
24. Tompa Dávid
25. Vasi Lili

8. c

Osztályfőnök: Juhászné Fejes Ildikó

1. Bábszki Rebeka
2. Bartos Gábor
3. Farkas Tímea
4. Fehér Sándor
5. Furják Dániel
6. Fülöp Richárd
7. Kovács Fanni
8. Major Viktor Márk
9. Nagy Eszter Zsófia
10. Nagy Lilla
11. Nagy Tamás
12. Olasz István Martin
13. Pálvölgyi Bea
14. Paulusz Ádám
15. Pék Róbert
16. Satyiló Norbert
17. Szabó Réka
18. Szép Tamás László
19. Szigeti Krisztina Virág
20. Tóth Barbara
21. Vadász Martina
22. Varga Bence Bálint