Osztályaink

 

Alsó tagozat:

  1.a  1.b  1.c   1.d     2.a   2.b   2.c  2.d    3.a  3.b  3.c  3.d    4.a  4.b  4.c  4.d

Felső tagozat: 

5.a  5.b  5.c  5.d     6.a  6.b  6.c  6.d     7.a  7.b  7.c  7.d     8.a  8.b  8.c  8.d

1.a

Osztályfőnök: Pákozdi Gabriella-Bodáné Süki Anikó

1.  Balló Dávid
2.  Darab Gergő
3.  Dobrádi Viktória
4.  Dudás Noémi
5.  Ésik Péter
6.  Fehér Soma
7.  Förhécz Kende
8.  Gál Kamilla Gabriella
9.  Gere Gréta Hanna
10.  Gergely Noel
11.  Kovács Nóra
12.  Madarász Molli
13.  Máté Emma Olívia
14.  Mendi Lili
15.  Mihály Balázs Rudolf
16.  Molnár Jázmin
17.  Németh Zsolt
18.  Piroska Zoé Anna
19.  Radványi Viktória
20.  Sallai Kristóf
21.  Simon Attila Péter
22. Szabó Péter
23.  Szalai Hanna Panna
24.  Szmrtyka Benett Konrád
25.  Takács-Mittág Milán Bence
26  Temaj Klevis
27.  Vizi Benedek
28.  Zajzon Levente
29.  Zsákovics Fanni Zsófia

1.b

Osztályfőnök: Körmöczi Melinda-Sidóné Pavlicsek Csilla

1.  Balogh Bálint
2.  Balogh Dorián
3.  Bárdos László Balázs
4.  Berecz Csaba
5.  Bokor Máté Péter
6.  Futó Levente
7.  Gulyás Alexa Lia
8.  Horváth Zsófia Alexandra
9.  Hódosi Emma
10.  Hujber Gergő
11.  Jáksó Netti
12.  Kajtár Gréta
13.  Kiss Ákos
14.  Koncsek Dávid Kristóf
15.  Kovács Flóra
16.  Kovács Fruzsina
17.  Lénárt Erik
18.  Merl Donát Máté
19.  Nagy Milán
20.  Ottinger Soma Vajk
21.  Skanda Kíra Renáta
22.  Somodi Lara Napsugár
23.  Szabó Zsombor
24.  Szőke Milán Ferenc
25.  Török Antónia
26  Vaskó Anna

1.c

Osztályfőnök: Fülöp Krisztina-Gajdó Krisztina

1.  Biró Panna
2.  Darabos Máté
3.  Dóka Nelli
4.  Farkas Flóra
5.  Fábián Flóra
6.  Feith Márk Zoltán
7.  Fekete Zsolt
8.  Góman Jázmin Seron
9.  Hegedűs Nimród
10.  Horváth Amira
11.  Kapocsi Largo
12.  Kiss Gellért
13.  Kiss Nikolasz
14.  Kulcsár Réka Tímea
15.  Nagy Ádám
16.  Nagy Simon
17.  Polányi Zsófia
18.  Radeczki Sára Réka
19.  Schvarcz Bence
20.  Simoc Szilvia
21.  Szondi Nimród
22.  Szücs Bence Marcell
23.  Szűcs Attila
24.  Tüskés Lara
25.  Varga Kincső
26  Vesztergom Miklós
27.  Vesztergom Vilmos
28.  Vígh Jázmin

1.d

Osztályfőnök: Erdélyi Barbara-Novák Gáborné

1.  Erdősi Lia Viktória
2.  Gajdácsi Róbert
3.  Hubai Hanna Linetta
4.  Huszár Noémi
5.  Kajos Mia Zamira
6.  Koppányi Eszter
7.  Kőrösi Csenge
8.  Mészáros Mira
9.  Móricz Csaba László
10.  Rabi Levente
11.  Ruha Judit Mária
12.  Sándor Anna Rebeka
13.  Schmidt Míra Nóra
14.  Schmidt Zalán
15.  Sefcsuk Milos
16.  Szabó Kitti Anita
17.  Szalai Petra
18.  Szendy Balázs Noel
19.  Tekulics Mirjam Erzsébet
20.  Thernesz Szimonetta
21.  Varga Dominik
22.  Vaskó Barnabás
23.  Volter Bálint

2.a

Osztályfőnök: Flick Szabina-Facskó Ágnes

1.  Bacsa Győző Balázs
2.  Birgány Adél
3.  Bütös Hanna Bianka
4.  Csányi Mónika
5.  Debreceni Benedek
6.  Endrefi Nóra
7.  Farkas Csilla
8.  Gyabronka Milán
9.  Horváth Sára Petra
10.  Jankovics András
11.  Kállai Péter
12.  Kifuth Ágota Beáta
13.  Kindle Arabella
14.  Kővári Marcell
15.  Král Sándor Gábor
16.  Ledneczky Zsófia
17.  Márk Péter
18.  Nagy-Bokor Máté
19.  Potyondi Anett Blanka
20.  Serák Flóra
21.  Sike Zsombor
22.  Szebenyi Noel
23.  Tenk Nóra
24.  Török Anna

2.b

Osztályfőnök: Simon Gyuláné-Vizi-Németh Adrienn

1.  Boros Fanni
2.  Dér Flórián
3.  Dusza Ákos Alex
4.  Falusi Zsolt Pál
5.  Faragó Zsombor Gyula
6.  Frittmann Brigitta
7.  Gaszler Patrik
8.  Gerstmayer Márk
9.  Gyurcsó Vivien
10.  Hegedüs Noel
11.  Jákovics Miranda
12.  Kovács Mirella
13.  Major Márk
14.  Radnai Ákos Ábel
15.  Skanda Vanda Szamanta
16.  Szabó Emil
17.  Telek Kevin Milán
18.  Varga Lili
19.  Varga Milán

2.c

Osztályfőnök: Tóth-Gyalus Fruzsina-Vesztergomné Szurma Beáta

1.  Appel Izabell
2.  Biró Zalán
3.  Fekete Noémi
4.  Fodor Zoltán
5.  Gajdácsi József
6.  Grimm Kevin
7.  Horváth Tímea
8.  Kara Ádám
9.  Kiss Csaba Kristóf
10.  Kovács Csenge Zsuzsanna
11.  Kurán Kirill
12.  Lantos Csenge
13.  Molnár Jázmin
14.  Nyári Kinga Klaudia
15.  Ősz Beatrix
16.  Pál Kristóf
17.  Telekes Ábel
18.  Túróczi Lili
19.  Veres Bernadett Vanda

2.d

Osztályfőnök: Hermann Noémi-Pálné Kellner Márta-Rauf Andrea

1.  Dánfy Noémi
2.  Dur Sándor Dogu
3.  Fejős Felícia
4.  Goldschmidt Dorka Maja
5.  Hauser Milán
6.  Hegyi Dominika Blanka
7.  Hornyik Hanga Oliva
8.  Kálmán Kevin
9.  Kárpáti Vivien Kitti
10.  Kochán Ákos
11.  Kőhegyi Zsófia
12.  Müller Dóra
13.  Nagy Milos
14.  Németh Hanna
15.  Orha Petra
16.  Rafaisz Vivien
17.  Rajcsányi Sára Lili
18.  Szabó Gréta
19.  Szabó Zsófia
20.  Szakács Maja Emme
21.  Szalai Gellért László
22.  Szekszárdi Zétény
23.  Szekszárdi Zsombor
24.  Varga Zétény
25.  Vaskó Lotti
26  Veszprémi Ágnes
27.  Zsédely Áron Lajos

3.a

Osztályfőnök: Jánosiné Szekfű Andrea, Schmidt-Szabó Gabriella

1. Bánvölgyi Bálint
2. Bezerédi Nóra
3. Bojsza Zsófia
4. Dianovszky Metta
5. Ésik András
6. Fülesdi Vanessza
7. Guttman Bence Attila
8. Hegedüs Inez
9. Horváth Bianka
10. Izsák Regina
11. Jeszenői Milán
12. Kiss Kinga
13. Kővári Laura
14. Nagy-Vida Luca
15. Pahocsa Kamilla Anna
16. Pál Bianka
17. Peredi Nóra
18. Simon István Máté
19. Szabó Dominik
20. Szoták Vivien Szilvia
21. Tóth László Tibor
22. Varga Viktória Kíra
23. Varga Zsombor Benedek
24. Villányi Bertalan
25. Virág Milán

3.b

Osztályfőnök: Tóhátiné Sólyom Gyöngyvér, Szárszó Lajos

1. Badi Liliána
2. Béni Jázmin
3. Bodó Boglárka
4. Budai Tamás
5. Gecse Janka
6. Gergő Roland
7. Herceg Antónia
8. Horváth Eszter
9. Kelemen Tamás Áron
10. Kotaszek Rebeka Mirella
11. Kovács Hunor
12. Kőkuti Kevin
13. Lampert Ádám
14. Maár Luca
15. Márkli Balázs
16. Muntyán Emese
17. Nótás Martin
18. Rafai Kevin István
19. Solymosi Szabolcs
20. Szabó Angéla
21. Szabó Patrik
22. Szabó Viktória
23. Teke Szabolcs Károly
24. Varga Nándor

3.c

Osztályfőnök: Rausch Bernadett, Bartók Gábor

1. Bakos Anna Krisztina
2. Bali Lilla Liliána
3. Bertus Ferenc Martin
4. Biczó Zoé
5. Csányi Tibor
6. Farkas Dávid László
7. Fitos Petra Fanni
8. Göbölyös Maja Jázmin
9. Harsányi Máté
10. Horváth Benjámin
11. Juhász Mátyás
12. Kecskés Míra
13. Kliszki Luca
14. Kovács Dávid István
15. Marczi Milán
16. Milek Petra
17. Molnár Letícia Cintia
18. Molnár Zorán Máriusz
19. Pap Dominik
20. Radnay Péter Máté
21. Varga Hunor
22. Varga Viktória Klaudia
23. Varjas Vince

3.d

Osztályfőnök: Farkas Beáta, Hargitai Ferencné, Magyar Erika

1. Bazsár Alex Márk
2. Forgács Zsombor
3. Frühvald Kitti
4. Kapuvári Márta
5. Kiss Krisztián
6. Koós Tamás Béla
7. Kóré Levente
8. Kovács Dániel Ákos
9. Kovács-Rosta Viktor
10. Mácsfalvi Andor István
11. Metláger Soma
12. Németh Csenge
13. Nyuli Laura
14. Pap Kevin
15. Péli Barnabás
16. Rabi Péter
17. Szabó Álmos Zalán
18. Szabó Dominik Gábor
19. Szabó Lilien
20. Tokai Nándor László
21. Tóth Antónió Alex
22. Vass Levente
23. Vödrös Lili
24. Wolf Boglárka Luca
25. Zakar Bíborka Leila

4.a

Osztályfőnök: Bebesi Csaba – Hegedűsné Látos Andrea

1. Antal Letícia
2. Belső Boglárka Zsófia
3. Bezerédi Laura
4. De Gaspari Lara Isabel
5. Gaál Csongor
6. Gaál Marcell
7. Gyalus Gréta
8. Kapuvári Ferenc
9. Klempa Csaba Róbert
10. Kovács Péter István
11. Köles Patrik Krisztián
12. Kuczka Marcell
13. Madarász Míra
14. Marozsán Ádám
15. Molnár Dorián
16. Molnár Melinda
17. Sallai Nóra
18. Sándor Kevin Attila
19. Schneider Márkusz Zoltán
20. Soproni Tibor
21. Spiridonidis-Szóládi Dominik Aaron
22. Tauz Janka Alíz
23. Tuba Réka Amina
24. Verbai Bence Máté

4.b

Osztályfőnök: Dr Breznyánné Nemes Tünde – Dusza Gabriella

1. Bereczky Boglárka Anna
2. Bodó Bence
3. Csepcsényi Máté
4. Csóka Bálint
5. Farkas Martin
6. Fülöp Ferenc
7. Gergő Benedek
8. Homonnai Rebeka
9. Ilyés Roland
10. Kaszás Marcell
11. Kertai Zsombor
12. Kovács Mózes Máté
13. Kugler Janka
14. Lőrincz János Péter
15. Nagy-Enyedi Mira
16. Németh-Rónaky Hella
17. Ottinger Kamilla Luca
18. Pribék Alexa Hajnalka
19. Schrick Amira
20. Szabó Dorina
21. Szabó Gábor Bendegúz
22. Takács Odett Laura
23. Tischner Virág Rebeka
24. Tóth Izabella
25. Tóth Sára Bíborka
26. Tőkei Alexandra
27. Varga Vanda
28. Varga Zalán
29. Vizi Attila
30. Zitoudis Aris

4.c

Osztályfőnök: Bognárné Furuglyás Gabriella – Szárszó Lilla

1. Bánhegyi Boglárka
2. Bogó Anna
3. Darnai Laura
4. Fogas Olivér
5. György Rebeka Anna
6. Kállai-Borik Kristóf
7. Kékes Bálint
8. Kenyeres Boglárka
9. Koós Martin Tamás
10. Kvák Bálint
11. Liszonyi Hanga Bianka
12. Marosi Dóra Petra
13. Nagy Vivien
14. Németh Míra
15. Ősz Gábor Szabolcs
16. Pap Lia Mirjam
17. Pirger Zsombor
18. Soós Bálint
19. Soós Fanni Anita
20. Süle Réka
21. Szabó Hanna
22. Szopori Nóra
23. Tapaszi Tibor
24. Török Nóra
25. Varga Bence Zsombor
26 Vári Hédi Emília

5.a

Osztályfőnök: Takács-Mittág Anikó

1. Bors Luca
2. Bükki Gergely
3. Darab Márton
4. Egejuru Euniké Sára
5. Gál Bendegúz
6. Gallai Réka Krisztina
7. Gere Éva
8. Gráczer Eszter
9. György Noémi Rebeka
10. Heizler Gabriella
11. Heizler Milán
12. Jankovics Adél
13. Jeszenői Virág Petra
14. Kállai Gábor
15. Kindle Csaba
16. Kiss Illés Dénes
17. Kuminka Zsombor
18. Mészáros Attila
19. Mészáros Maja
20. Peredi Zoltán
21. Pintér Janka
22. Plesz Orsolya
23. Szekeres Kamilla Virág
24. Szmrtyka Linett Vanda
25. Tomanóczy Eszter
26. Tóth Emma
27. Vabják Lili Kitti
28. Varga Lelle Hanna
29. Virág Máté
30. Zajzon Gréta Jázmin

5.b

Osztályfőnök: Nagyidai Zsuzsanna

1. Berger Rajmund
2. Borsos Johanna
4. Buda Gellért
5. Dudás Levente
6. Farkas Krisztofer Dávid
7. Gergő Panni
8. Gulyás Elizabet Lívia
9. Hajdu Liána
10. Kántor Dorina
11. Márkus Áron
12. Nádró Márk Ádám
13. Pász Olivér
14. Pász Rebeka
15. Poszet Alexandra
16. Simon Réka
17. Somodi Alíz Tünde
18. Szabó Tibor György
19. Szatmári Hedvig Napsugár
20. Szekeres Ákos
21. Szilárdi Levente Zsolt
22. Sztojka Rikárdó
23. Tavaszi Ferenc Gábor
24. Varga Ákos Ferenc
25. Varró Bence
26. Vasi Lívia
27. Vida Bence Dániel
28. Vörös Rebeka

5.c

Osztályfőnök: Molnár Attila

1. Ádám Péter
2. Belső Dávid Máté
3. Bognár Lili Anna
4. Bognár Lola Laura
5. Bujdosó Fanni
6. Fekete Ádám
7. Gerzsenyi Linett
8. Horváth Bálint Zoltán
9. Kiss Gréta Alexandra
10. Koós Patrick Károly
11. Kovács Botond
12. Mácsfalvi Réka
13. Maestas Misell Eszter
14. Nagy Róbert
15. Nagy Tamás
16. Németh Csilla Boglárka
17. Pahanov Zsófia Panna
18. Peterdi Botond
19. Sánta Réka Fanni
20. Szűcs Ramóna
21. Urbán Dávid Márk
22. Varga Flóra Eszter
23. Vass Boglárka
24. Végh Villő
25. Zeker Norina

5.d

Osztályfőnök: Udvardi Dóra

1. Ambrus Fanni
2. Bába Alex
3. Balogh Lili Panna
4. Bokor Lili
5. Csizmadia Maja
6. Dániel Virág Mira
7. Domokos Ákos
8. Garai Sára
9. Hegedűs Sándor
10. Horváth Anna
11. Kajos Kamilla Luca
12. Karcsai Vilmos Barna
13. Kovács Tamás
14. Kozma Zoé
15. Lőwinger Márkó Ernő
16. Magyaródi Milán
17. Molnár Félix
18. Molnár Lili
19. Remzső Hanna
20. Szabó Gergő
21. Szabó Huba
22. Széles Édua
23. Széles Rege
24. Szondi Ramóna Beatrix
25. Tapaszi Gergő Antal
26. Tőkési Anna
27. Vaskó Lara

6.a

Osztályfőnök: Szabóné Vida Andrea

1. Bordács Nóra
2. Csertő Lilla Rebeka
3. Deák Lilla
4. Dobos Dávid
5. Fábián Levente
6. Francsák Lilla
7. Garbacz Petra
8. Gyalus Dóra
9. Gyurcsó Gábor
10. Hajnal Adrián
11. Hegedűs Péter Hunor
12. Huszka Milán
13. Kard Kiara
14. Kelemen Bence
15. Kiss György Márk
16. Kovács Milán Máté
17. Mendi Virág Éva
18. Mészáros Patrik Márk
19. Mészáros Péter
20. Muhar Jázmin Rebeka
21. Stamler Maya
22. Szabó Zsolt
23. Szenczi Lilla
24. Varjas Marcell

6.b

Osztályfőnök: Baksa Judit

1. Bakó Sándor
2. Bácskai Nóra Tamara
3. Bálint Péter Zsombor
4. Dolmány Dorina Kitti
5. Fejes Réka
6. Győrfi Dominika
7. Harsányi Attila
8. Horváth Márton Bence
9. Illés Dorottya
10. Jakab Roland
11. Kaszala Martin Gergő
12. Kiss Bence
13. Kulik Noel Gábor
14. Kunos Viktória Emma
15. Matyiák Zsolt
16. Nagy Nikolett
17. Naszvadi Dániel
18. Sipos Erik
19. Slinszki Marcell
20. Szeri Attila Kevin
21. Szilágyi András
22. Szili Eliza
23. Tassó József
24. Uitz Nóra
25. Vizi Marcell

6.c

Osztályfőnök: Fejes Ildikó

1. Batizán Levente Szilárd
2. Bekker Kristóf
3. Béres Mátyás
4. Bódi Krisztián Alex
5. Borsos Benjámin
6. Farkas Kristóf Péter
7. Illés Alexandra Mónika
8. Kaizer Dalma
9. Kiss Alex József
10. Kiss Gergő
11. Kvák Dávid
12. Miskovitz Máté
13. Oláh Dávid
14. Pénzes Bolda Virgínia
15. Tóth Tifani Tímea
16. Váradi Arabella Ibolya
17. Varga Anna Eszter
18. Varga Milán Gábor
19. Vén Adél

6.d

Osztályfőnök: Voleinné Szlávik Judit

1. Bájics Gréta
2. Bali Jázmin Laura
3. Bán Lorina
4. Fehér Dávid
5. Gál Benedek
6. Horváth Dzsesszika
7. Juhász Olivér
8. Kapusi Petra
9. Kopasz László Bendegúz
10. Kriston Bálint
11. Máté Bence Ferenc
12. Molnár Netti Júlia
13. Muth Nikol
14. Nagy Edvin
15. Németh Kitti
16. Péli Dorottya
17. Szabó Lilla
18. Tóth Krisztián
19. Tóth-Péterfi Dávid
20. Víg Marcell
21. Viola Dorina
22. Völcsey Dorina
23. Zárai-Halács Áron

7.a

Osztályfőnök: Paprika Jenő

1. Bak Boglárka
2. Boros Petra
3. Bozai Martin
4. Bölcskei Lilla
5. Csóka Eszter
6. Demeter János
7. Fazekas Anita
8. Fülöp Botond
9. Gál Bence
10. Gál Jázmin
11. Hólik Anna Sára
12. Izsák Adrienn
13. Kaszala Dániel
14. Kiss Flóra
15. Koós Marcell
16. Kutasi Diána Angéla
17. Rácz Fanni
18. Szabó Márkó
19. Szép Luca Fanni
20. Tóbiás Antónia Dorina
21. Tóth Márk
22. Tóth Tímea
23. Vadász Zsolt
24. Varga Dávid
25. Veress Dorottya

7. b

Osztályfőnök: Feketéné Bodnár Ildikó

1. Aczél Máté
2. Bukó Krisztián
3. Csóka Máté
4. Gubits Zsófia Anna
5. Jankovits Tihamér
6. Kaszás Réka Jázmin
7. Kovács Emese
8. Kovács Levente Huba
9. Kovács Máté
10. Lengyel Martin
11. Marosi Péter Dániel
12. Maróti Milán
13. Masinka Szofi
14. Nagy Benedek Csaba
15. Sánta Viktória
16. Sári Rajmond
17. Simon Gergő
18. Szappanos Vivien
19. Szekeres Huba
20. Szucsány Ármin
21. Tóth Bence

7. c

Osztályfőnök: Keszthelyiné Greschner Ágnes

1. Ádám Balázs András
2. Annus Vince
3. Bájics Szilárd
4. Balogh Dóra Anna
5. Baracsi Rebeka
6. Baracsi Vanessza
7. Cséplő Szimonetta
8. Ferenczy Máté Szabolcs
9. Fülöp Bence
10. Garai Emma
11. Garancz Noel Dániel
12. Gyenei Armand
13. Halasi Dóra Bernadett
14. Iványi Gergő Dániel
15. Kiss Dorka Szófia
16. Kiss Kevin Konrád
17. Kozma Zalán
18. Magyari Szabolcs
19. Németh Soma
20. Orbán Réka
21. Szabó Máté Árpád
22. Széles Csoma Lázár
23. Varga Péter Bence
24. Várnai Laura
25. Veres Gábor András
26. Wittner Adrienn

7.d

Osztályfőnök: Horváth Zoltánné

1. Berke Fruzsina
2. Bogdán Anna
3. Czoczek Péter
4. Drozdik Ramóna
5. Gajdácsi Zoltán
6. Kékes Bence
7. Kovács Máté Gábor
8. Liviczki Fanni
9. Lőrincz Dávid Benjamin
10. Németh Zsófi
11. Suhajda Nina
12. Süle Dorina
13. Szűcs Adrián
14. Szücs Bátor Máté
15. Tángli Anetta
16. Tapaszi Rita
17. Thék Levente
18. Wolf Anna Tirza
19. Zsédely Enikő

8. a

Osztályfőnök: Rózsa Márta

1. Ábrahám Cintia Georgina
2. Bellovits Natália
3. Bogó Rebeka
4. Boldizsár Angelika
5. Deák Nikolett
6. György Fruzsina Réka
7. Hollósi Nikoletta
8. Kernács Pál
9. Kelemen Márk
10. Kiss Máté Miklós
11. Koska Péter
12. Ladányi Dominika Mária
13. Matticza Fanni
14. Mérei Milán
15. Ottinger Márton Péter
16. Patai Dávid
17. Piri Máté Zoltán
18. Rozsnyai Klaudia Evelin
19. Somfalvi Csenge
20. Süli Ádám
21. Szabó Arion Levente
22. Szaniszló Alexandra
23. Tóth Gergely
24. Villányi Vivien

8. b

Osztályfőnök: Tatár Edina

1. Árki Hunor Lukács
2. Borsodi Zselyke Eszter
3. Böle Dénes
4. Ditrich Karina
5. Füsti Blanka
6. Gubits Zoltán
7. Halupka Péter
8. Henyei Lilla
9. Horváth Lili
10. Idei Kitti
11. Kecskés Noémi
12. Koppányi Tímea
13. Kovács Kitti
14. Lengyel Zsombor
15. Maár Csenge
16. Maczó Gerda
17. Mikuli Hanna
18. Németh Loretta
19. Nyuli Adrienn
20. Pribék Karina
21. Sebestyén Bence
22. Szabó István
23. Szlivon Bence
24. Szloboda Gréta
25. Szopka Gréta Tímea
26. Zámbó Balázs

8. c

Osztályfőnök: Robinson Erika Anna

1. Bognár Gábor
2. Borbás Panna Eszter
3. Csikós Lilla
4. Demcsák Erik
5. Erdős Anna Zsófia
6. Fekete Dorottya
7. Gerzsenyi Netta
8. Herceg Kristóf
9. Hodek Dorina
10. Homolya Zoltán
11. Juhász Adorján
12. Karcsai Luca Sára
13. Kriston Nikoletta
14. Lőwinger Dorka Eszter
15. Lukács-Soós Ádám Soma
16. Molnár Zsófi
17. Piszmann Máté
18. Rabi Virág Georgina
19. Stadler Kitti
20. Szabó Máté Tamás
21. Tiringer Márk Tege
22. Tóth Levente Béla
23. Urbán Soma
24. Varga Dorka Petra
25. Varga Míra Sára
26. Viczai Blanka