Tankerületi Online Angol Verseny dózsás eredményei

 

2018. április 12-én rendezték meg

a tankerületi Online Angol versenyt

az Arany János Általános Iskola szervezésében.

A 3 online forduló után a negyedik már személyes részvétellel zajlott a helyszínen.

Ezen a legjobb eredményt elért diákok vehettek részt.  

 Iskolánk diákjai közül az alábbi helyezések születtek:

 

 I. hely: PÉLI DOROTTYA 6.d   

Felkészítője: Tisza Tímea

 

II. hely: Kopasz László 6.d     

Felkészítője: Lukács Ildikó

Gratulálunk!

 

Megyei Szépíróink

2018. április 6-án, Székesfehérváron rendezték meg a VII. MEGYEI SZÉPÍRÓ VERSENYT.

Iskolánkból a következő diákok értek el helyezést:

 

II. HELY:  MAESTAS MISELL 5.c

III. HELY: SZABÓ ZSOLT 6.a

 

Felkészítőjük Tariné Soós Tímea néni volt.

Gratulálunk szép eredményeikhez!

 

Országos Német verseny megyei forduló dózsás helyezettjei

 

Az Országos Német nyelvi Verseny megyei fordulójának eredményei ismét büszkévé tesznek bennünket. Iskolánk  diákjai az alábbi helyezéseket érték el:

 

A 7. évfolyamon

III. helyezés:  Szekeres Huba 7.b

IV. helyezés: Sánta Viktória 7.b

Felkészítő tanáruk: Feketéné Bodnár Ildikó

 

Felkészítőjüknek és nekik is gratulálunk a szép eredményükhöz!

Tankerületi Integrált Versmondó verseny

 

A 2017-18-as tanévben is részt vettek diákjaink a Móra Iskolában rendezett Tankerületi Integrált Versmondó Versenyen, melyen az alábbi eredmények születtek:

I. hely: Sefcsuk Milos 1.d

II. hely: Feith Márk 1.c

III. hely: Somodi Lara 1.b

 

I. helyezés: Pál Kristóf 2.c

II. helyezés: Grimm Kevin 2.c

 

I. helyezés: Gulyás Elizabet 5.b

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőiknek!

 

Április havi programunk

 

ÁPRILIS

– 04. 09. hétfő, 12.45 – 13:30: SZITAKÖTŐ bemutató óra (6.b sima+6.c)
                      Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket!
– 04. 09. hétfő, 17-18 óra: FOGADÓÓRA
– 04. 09. HATÁRTALANUL PÁLYÁZAT projektjének kezdőnapja
– 04. 10.  – Iskolai megemlékezés a Költészet Napja alkalmából – egész héten iskolarádió (Versek)
–  04. 12 – 13 (csütörtök, péntek) 08:00-19:00 óráig: Leendő első osztályosok beiratkozása
– 04. 19. Alsós papírgyűjtés
– 04. 20. péntek: A Föld világnapja  – iskolai megemlékezés
– 04. 21. szombat: Tanítási nap (8-tól kb. 12:30-ig): A TEHETSÉG NAPJA

Tehetsegnap2018

– Április 3. hete: HÁROMNEGYED ÉVI ÉRTESÍTŐK
– 04. 23-27: FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT
– 04. 24. 13-16-ig: Felsős papírgyűjtés
– 04. 24-27: HATÁRTALANUL PÁLYÁZAT: UTAZÁS ERDÉLYBE
                                        (7. évfolyamról 40 diák, 4 pedagógus)

 


MÁJUS – előzetes

– 05. első hete – anyák napi műsorok alsó tagozaton
– 05. 07. 17-18 óráig: FOGADÓÓRA
– 05. 16. ORSZÁGOS MÉRÉS – IDEGEN NYELV (6. és 8. évfolyamon)
– 05. 18. TANÍTÁSI SZÜNET – Tantestületi kirándulás
– 05. 23. ORSZÁGOS MÉRÉS – MAGYAR ÉS MATEMATIKA (6. és 8. évfolyamon)
– 05. utolsó hete: részvétel a városi gyermeknapi programokon


JÚNIUS – előzetes

– 06. 12. DÖK-gyereknap
– 06. 14. 18 órától: 8. osztályosok bankettje
– 06. 15. 17 óra: 8. osztályosok BALLAGÁS
– 06. 21. Bizonyítványosztás