2008-2009-es tanév végi eredményünk

A 2008-2009-es tanév végi eredményünk

Iskolai magatartás: 4,20

Iskolai szorgalom: 4,14

Tanulmányi átlag 4-8. évf.: 4,19

Az év díjazottjai

DÍJ NEVE 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
DÓZSA-DÍJ Dávid Bettina 8.c

Az év tanulója

Deutschmann Ádám 6.a

Kisded Kinga 7.a

Az év legjobbja magyarból

Illés Nóra 5.c

matematikából Kopp Bendegúz 6.c

fizikából

kémiából

biológiából

földrjazból

történelemből
német nyelvből

Korányi-Varga Kitti 7.b

angol nyelvből

Lampert Viktor 5.a
Thigarghar Leila 6.a

Ambrus Bence 8.a

énekből

Kovács Fanni 5.c

technikából

számítástechnikából

Ambrus Bence 8.a

kreatív vizuális alkotója

Breznyán Alíz 5.b
Vasi Lili 5.b

Venkei Patrícia 7.a

az év versmondója
az év prózamondója
az év egyéni sportolója

Halász Evelin 6.c

Rea Patrícia 8.a

az év sportcsapata

8.a csapata LADIK
Fiú kézilabdacsapat

KÖZÖSSÉGÉRT-DÍJ

JAM Buli Rt. 5.c

Antal Péter Levente 8.b

ALAPÍTVÁNYI DÍJ

Breznyán Alíz 5.b
Kemény Dóra 5.a
Veres-Kovács Petra 6.d

Kirinovits Barbara 8.b
Prókai Martin 8.b

 

Különdíjak

NÉV EREDMÉNY
Mészáros Mirtill 4.c Városi és Megyei Szemere Gyula Helyesírási Verseny 1. hely
Felkészítője: Gajdó Krisztina
Szeder Patrik 4.a Városi Logikai Matematikai verseny 1., és a Z rínyi Országos Matematikaversenyen megyei 12. helyezés
Felkészítője: Nagy Istvánné
Szűcs Máté, Vasánszki Virág 3.c Kiváló sporteredményeikért
Balogh Lili 4.c
Jónás Fanni 4.b
Mészáros Emma 4.a
A Közösségért Díj – Alapítványunk díja

 

Kitűnő tanulmányi eredményű diákjaink

NÉV osztály
Horváth Kitti 1.a
Menesdorfer Fanni 1.a
Oroszi Katrin Adelhide 1.a
Sallai Klaudia Nikoletta 1.a
Szalai Gréta 1.a
Viczenyik Fatime 1.a
Vizsy Adrián 1.a
Bodri Dániel 1.b
Dömötör Petra 1.b
Kovács Marcell 1.b
Molnár Csenge 1.b
Rehák Ádám 1.b
Godán Virág 1.c
Gáspár Judit 1.c
Hankusz Henrietta 1.c
Karcsai Róza 1.c
Ruff Tamás 1.c
Szalai Bernadett 1.c
Bánhegyi Barnabás 1.d
Bartek Máté 1.d
Farkas Dóra 1.d
Halász Péter 1.d
Szopori Éva 1.d
Vajda Tibor 1.d
Váraljai Liza 1.d
Viczai Ágota 1.d
Balla Ákos 2.a
Deutschmann Máté 2.a
Pölöskei Tamás Máté 2.a
Salgó Gábor Máté 2.a
Balogh Barnabás 2.b
Fejes Dávid 2.b
Karcsai Judit Kincső 2.b
Major Szabolcs 2.b
Vitális Dávid Imre 2.b
Zemankó István Joel 2.b
Dávid Anita 2.c
Erdős Tamás Arnold 2.c
Garamszegi Márk 2.c
Köller Donát Ákos 2.c
Bankó Zsófia 2.d
Cserpes Fanni 2.d
Fekete Sára Panna 2.d
Fekete Soma Huba 2.d
Komiszár Kata 2.d
Rafai Rudolf 3.a
Viczkó Vivien 3.a
Bozóki Máté Tamás 3.b
Csuka Marcell 3.b
Fazekas Alexa 3.b
Fekete Vivien Vanessza 3.b
Bali Bettina Gréta 3.c
Fábián Dóra 3.c
Nagy Dávid 3.c
Rácz Lili 3.c
Szabó Dorottya 3.c
Baumühler Viktória 4.a
Bodri Nikolett 4.a
Makrai Mercédesz 4.a
Mészáros Bertalan 4.a
Mészáros Emma 4.a
Nyegota Petra 4.a
Szeder Patrik 4.a
Vincze Zsuzsa 4.a
Kovács Panna Noémi 4.b
Miholics Árpád 4.b
Szenci Balázs 4.b
Balogh Lili 4.c
Bazsár Martin 4.c
Mészáros Mirtill Alexa 4.c
Szepesi Hanna Eszter 4.c
Lampert Viktor 5.a
Tóháti Rebeka Gyöngyvér 5.a
Breznyán Alíz 5.b
Császár Enikő Mercédesz 5.b
Ozvald Dominika 5.b
Vasi Lili 5.b
Béres Bettina Bernadett 5.c
Tigharghar Leila 6.a
Kisded Kinga 7.a
Borbély Gabriella 7.b
Korányi-Varga Kitti 7.b
Antal Péter Levente 8.b
Kirinovits Barbara 8.b
Dávid Bettina 8.c
Fritz Petra 8.c
Fritz Renáta 8.c
Mészáros Csaba 8.c