2011-2012-es tanév végi eredményünk

A 2011-2012-es tanév végi eredményünk

 

Az év díjazottjai

DÍJ NEVE 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
DÓZSA-DÍJ ————————————————– Lampert Viktor 8.a

Az év tanulója

Köller Donát 5.c
Bali Bettina 6.c
Vincze Zsuzsanna 7.a
Tóháti Rebeka 8.a
Az év legjobbja magyarból Cserpes Fanni 5.d Mészáros Emma 7.a
matematikából Köller Donát 5.c Takács Kristóf 7.c

fizikából

————————————————–
——————–

kémiából

————————————————– Lampert Viktor 8.a

biológiából

————————————————– Tóháti Rebeka 8.a

földrajzból

————————————————–
—————
történelemből
—————
—————
német nyelvből
—————
Miholics Árpád 7.b
angol nyelvből
—————
—————
énekből
—————
—————
technikából / életvitelből
—————
—————

számítástechnikából

—————
Juhász Balázs 8.c

kreatív vizuális alkotója

Szeri Krisztina 5.d Vasi Lili 8.b
az év versmondója
—————
—————
az év prózamondója
—————
—————
az év egyéni sportolója Rácz Kevin 6.b
—————
az év sportcsapata

FIÚK – röplabda

Szabó Péter 7.c
Lampert Viktor 8.a

LÁNYOK – kézilabda csapat

Csapó Kincső 4.d
Fodor Neszta 5.b
Gyetkó Marietta 8.a
Héring Fanni 8.a
Kemény Dóra 8.a
Horváth Krisztina 8.b
Vasi Lili 8.b

KÖZÖSSÉGÉRT-DÍJ Novák Bence 5.d Szepesi Hanna 7.c
Kemény Dóra 8.a
ALAPÍTVÁNYI DÍJ Horváth Kitti 4.a, Nagy Richárd 4.b, Dániel Réka Maja 4.c, Viczai Ágota 4.d, Tóth Eszter 5.c, Teleki Melitta 8.a, Olasz Martin 8.c

 

Különdíjak

A DÍJ ELNEVEZÉSE
AKI KAPJA:
“KÜLÖNDÍJ AZ ISKOLA ÉS A VÁROS HÍRNEVÉNEK EMELÉSÉÉRT”
A “NAGY VAGY” CSAPAT:

Fodor Neszta 5.b, Szepesi Hanna 7.c, Gyetkó Marietta 8.a, Halász Péter 4.d, Kollár Máté 7.c, Ármos Tamás 8.b

“KÜLÖNDÍJ KIEMELKEDŐ SZORGALMÁÉRT”
Bábszki Rebeka 8.c

 

Kitűnő tanulmányi eredményű diákjaink (alsósokfelsősök)

NÉV
osztály
Alsósok
Bak Boglárka
1.a
Fazekas Anita
1.a
Hólik Anna Sára
1.a
Kiss Flóra
1.a
Koós Marcell
1.a
Tóth Tímea
1.a
Veress Dorottya
1.a
Breznyán Virág Viktória
1.b
Kecskés Ádám
1.b
Szekeres Huba
1.b
Szucsány Ármin
1.b
Balogh Dóra Anna
1.c
Németh Soma
1.c
Szabó Zorka
1.d
Tángli Anetta
1.d
Bellovits Natália
2.a
Boldizsár Angelika
2.a
György Fruzsina Réka
2.a
Borsodi Zselyke Eszter
2.b
Gubits Zoltán
2.b
Horváth Lili
2.b
Lengyel Zsombor
2.b
Maczó Gerda
2.b
Nyuli Adrienn
2.b
Plézer Bence
2.b
Borbás Panna Eszter
2.c
Erdős Anna Zsófia
2.c
Fekete Dorottya
2.c
Juhász Adorján
2.c
Lőwinger Dorka Eszter
2.c
Lukács-Soós Ádám Soma
2.c
Molnár Zsófi
2.c
Rabi Virág
2.c
Urbán Soma
2.c
Viczai Blanka
2.c
Hadobás Levente
3.a
Horváth Balázs Krisztián
3.a
Hutás Gellért
3.a
Kovács Viktor Ferenc
3.a
Magyar Zsófia
3.a
Pahocsa Kristóf Csaba
3.a
Simon Kornélia
3.a
Zsákovics Dóra
3.a
Buda Gréta
3.b
Iller Abigél Ildikó
3.b
Kenyeres Tibor
3.b
Nagy László Áron
3.b
Nagy Medárd
3.b
Naszvadi Martin
3.b
Szekszárdi Dóra
3.b
Fábián Edina
3.c
Gál Borbála Kinga
3.c
Kiss Olivér
3.c
Rózsa Lili
3.c
Zombori Máté
3.c
Jánosi Hanna
3.d
Lukács Melinda
3.d
Pénzes Angelina Tália
3.d
Bodri Dániel
4.b
Csehi Levente
4.b
Dömötör Petra
4.b
Kovács Marcell
4.b
Molnár Csenge
4.b
Molnár Lina
4.b
Rehák Ádám
4.b
Godán Virág Nóra
4.c
Karcsai Róza Emma
4.c
Ruff Tamás
4.c
Szalai Bernadett
4.c
Budavári Panna
4.d
Délczeg Norbert
4.d
Halász Péter
4.d
Viczai Ágota
4.d
Felsősök
Bálint Máté
5.c
Erdős Tamás
5.c
Koós Fanni
5.c
Köller Donát Ákos
5.c
Molnár Lilla
5.c
Bankó Zsófia
5.d
Cserpes Fanni
5.d
Fekete Sára
5.d
Fekete Soma
5.d
Novák Bence
5.d
Szabó Dávid
5.d
Takács Ádám
6.b
Bali Bettina
6.c
Szabó Dorottya
6.c
Szelmann Eszter
7.a
Vincze Zsuzsanna
7.a
Miholics Árpád
7.b
Bazsár Martin
7.c
Szepesi Hanna
7.c
Takács Kristóf
7.c
Lampert Viktor
8.a
Tóháti Rebeka
8.a