Versenyeredményeink 2021.november

2021. november 18-án Pakson, az Energetikai Technikumban rendezték meg az országos környezetvédelmi verseny döntőjét.
Az első fordulóban 21 csapat online feladatsort oldott meg, majd az öt legjobb eredményt elérő csoportot helyszíni döntőre hívtak be.

Iskolánkból Bogó Anna és Török Nóra 8.c osztályos tanuló, illetve Gecse Janka 7.b osztályos tanuló vett részt a megmérettetésen.

A döntőben diákjaink előadást tartottak a Dózsa iskolában folyó környezeti nevelésről, majd kémhatás meghatározást végeztek, feladatlapot töltöttek ki a légszennyezés és biodiverzitás témakörében, növény-és állatfelismerést végeztek, illetve online kvízfeladatot oldottak meg. A hosszúra nyúlt versengésben diákjaink harmadik helyezést értek el.


Felkészülésüket Móró Józsefné és Csapó Mária segítette.