Osztályaink

Alsó tagozat:

1.a   1.b   1.c   1.d     2.a   2.b   2.c   2.d     3.a   3.b   3.c   3.d     4.a   4.b   4.c   4.d

Felső tagozat: 

5.a   5.b   5.c   5.d     6.a   6.b   6.c   6.d     7.a   7.b   7.c   7.d     8.a   8.b   8.c   8.d

1.a

Osztályfőnök: Bebesi Csaba – Bodáné Süki Anikó

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Balló Lotti 1 a
2. Baloni Benett 1 a
3. Bezerédi Levente 1 a
4. Boros Erik 1 a
5. Bruzsa Viktória Jázmin 1 a
6. Domokos Endre Bájr 1 a
7. Fazekas Helga Julianna 1 a
8. Franyó Kolos László 1 a
9. Für Barnabás 1 a
10. Gaszler Zoé Petra 1 a
11. Gecse Samu 1 a
12. Hoppál Hanna 1 a
13. Huszár Hanna Anikó 1 a
14. Jamal Abdul Naser Jamalshah 1 a
15. Kattári Dénes 1 a
16. Lendvai Noel Péter 1 a
17. Markovics Gábor 1 a
18. Miklán Levente 1 a
19. Móker Hanna 1 a
20. Óvári-Timár Zoé 1 a
21. Rafaisz Dóra 1 a
22. Suta Joel 1 a
23. Tóbel Máté 1 a
24. Tóbiás Gábor 1 a
25. Tóth Zója 1 a
26. Varjas Botond István 1 a
27. Venczl Flóra 1 a
28. Veress Adél 1 a

 


1.b

Osztályfőnök: Siposné Nagy Krisztina

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Alattyányi Róbert Hunor 1 b
2. Bárdi Zsolt Dániel 1 b
3. Bimbó Áron 1 b
4. Fehér Norina 1 b
5. Gajda Ádel 1 b
6. Gombás Maja Georgina 1 b
7. Görhöny Hanna 1 b
8. Gulyás Bence József 1 b
9. Hambuch Hajnal 1 b
10. Huszár Eszter 1 b
11. Kiliti Veronika Ildikó 1 b
12. Kiss Sebestyén 1 b
13. Krupa Bence 1 b
14. Lengyel Noel Levente 1 b
15. Németh Balázs 1 b
16. Németh Lia 1 b
17. Pándi Alex Dominik 1 b
18. Péter Mirabella Sanel 1 b
19. Siák-Dér Milán 1 b
20. Szenczi Anna 1 b
21. Vargán Norbert Benjámin 1 b
22. Szedlák Laura 1 b
23. Vargán Norbert Benjámin 1 b
24. Zsigó Szonja Anita 1 b


1.c

Osztályfőnök: Hegedűsné Látos Andrea – Novák Gáborné

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Balogh Boglárka 1 c
2. Bayarmunkh Khuslen 1 c
3. Biró Linett 1 c
4. Gönczi Konrád 1 c
5. Hajdu Bálint 1 c
6. Hegedüs Zoé Aletta 1 c
7. Horváth Luca Dorka 1 c
8. Karcsai Dániel Mór 1 c
9. Kőhalmi Gréta Anna 1 c
10. Kőkuti Ábel László 1 c
11. Kriskó Laura Nóra 1 c
12. Mészáros Réka 1 c
13. Paréj Krisztofer Nikolasz 1 c
14. Pordán Izabella Patrícia 1 c
15. Porkoláb Előd 1 c
16. Sebek Réka 1 c
17. Szabó Gergő 1 c
18. Szopori Gergő 1 c
19. Sztefopulosz Zoi 1 c
20. Telmen Gegeelen 1 c
21. Tirczka Izabella 1 c
22. Udvardi Eliza 1 c
23. Ujhelyi Richárd 1 c
24. Végh Zselyke 1 c
25. Weidmann Dávid 1 c


1.d

Osztályfőnök: Gajdó Krisztina – Farkas Beáta – Sátory Gabriella

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Botos Bence János 1 d
2. Csilléri Fanni 1 d
3. Gere Patrik Olivér 1 d
4. Györki Patrik Attila 1 d
5. Kajári Levente 1 d
6. Képli Marcell 1 d
7. Kerkuska Dorián 1 d
8. Keserű Ákos 1 d
9. Kisari Zenina 1 d
10. Kiss Izabella 1 d
11. Liu Xiao Ran 1 d
12. Mohai Brandon Krisztián 1 d
13. Patai Jázmina 1 d
14. Polányi Zsombor 1 d
15. Rádonyi Ádám 1 d
16. Sárközi Nikolasz 1 d
17. Schneider Noel 1 d
18. Simoc Roland 1 d
19. Szabó Lilla 1 d
20. Szenczi Amanda 1 d

2.a

Osztályfőnök: Facskó Ágnes – Flick Szabina

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bárdos Annamária Liza 2 a
2. Benedeczki Dávid 2 a
3. Ferencz Gábor Dominik 2 a
4. Fülesdi Gergő 2 a
5. Fülöp Nóra 2 a
6. Hegedűs Bercel 2 a
7. Horváth Kíra 2 a
8. Ihász Napsugár 2 a
9. Kállai Nóra 2 a
10. Khetsuudorj Suvd 2 a
11. Kis Ágnes 2 a
12. Kovács Loretta 2 a
13. Lakatos Noémi 2 a
14. Mojzes Natasa Viktória 2 a
15. Molnár Réka Anna 2 a
16. Pesei Szófia 2 a
17. Siroki Amira 2 a
18. Stadler András 2 a
19. Szabó Ivett Petra 2 a
20. Sztruhár Petra 2 a
21. Tóth Emma Flóra 2 a
22. Varga Marcell Nándor 2 a
23. Veinbach Ármin 2 a

2.b

Osztályfőnök: Simon Gyuláné – Vizi-Németh Adrienn

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Alattyányi Tamás Viktor 2 b
2. Balogh Dorka 2 b
3. Bánkuti Márk 2 b
4. Frank Vanda 2 b
5. Góman Klarissza Lia 2 b
6. Gyuris Dóra 2 b
7. Herkli Lili 2 b
8. Jung Melissza Mariann 2 b
9. Karczub Kristóf 2 b
10. Kárgli Zsigmond 2 b
11. Lázár Alex Péter 2 b
12. Lengyel Zénó Alex 2 b
13. Mácsfalvi Zoárd 2 b
14. Molnár Zoé Szonja 2 b
15. Richter Benjámin László 2 b
16. Rodenbücher Izabella 2 b
17. Sárközi Melinda Henrietta 2 b
18. Schmidt Marcell 2 b
19. Szedlák Laura 2 b
20. Tornai Dániel 2 b
21. Zsigó Szonja Anita 2 b

2.c

Osztályfőnök: Hermann Noémi – Pálné Kellner Márta – Rauf Andrea

1. Bayarmunkh Tuguldur 2 c
2. Bosnyák Bella Lia 2 c
3. Czibrán Lívia Veronika 2 c
4. Czirják Emma 2 c
5. Dima Diána 2 c
6. Fekete Kornél Zsolt 2 c
7. Hegyi Marcell Olivér 2 c
8. Horváth Benett 2 c
9. Jassó Veronika 2 c
10. Kelemen Hanna 2 c
11. Kochán Kende 2 c
12. Lőrincz Liána 2 c
13. Magasföldi Anna Liliána 2 c
14. Majnár Fanni 2 c
15. Majnár Panka 2 c
16. Mándi Milán 2 c
17. Marozsán Máté 2 c
18. Móró Kincső Ella 2 c
19. Parádi Dániel 2 c
20. Szakács Nóra 2 c
21. Szalafai Kincső 2 c
22. Szénási Emese 2 c
23. Sztefopulosz Szófia 2 c
24. Troppert Szonja 2 c
25. Varga Noel Martin 2 c

2.d

Osztályfőnök: 

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. 2 d
2. 2 d
3. 2 d
4. 2 d
5. 2 d
6. 2 d
7. 2 d
8. 2 d
9. 2 d
10. 2 d
11. 2 d
12. 2 d
13. 2 d
14. 2 d
15. 2 d
16. 2 d
17. 2 d
18. 2 d
19. 2 d

3.a

Osztályfőnök: Jánosiné Szegfű Andrea – Mészárosné Majer Gabriella

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bacsa Zsolt 3 a
2. Bereczky Benedek Zoltán 3 a
3. Bezerédi Zoltán 3 a
4. Bőte Márk 3 a
5. Boros Dorka 3 a
6. Farkas Bálint Levente 3 a
7. Fekete Ábel 3 a
8. Gál Roland Erik 3 a
9. Hegyi Fanni 3 a
10. Jamal Abdul Naser Jamalzaei 3 a
11. Kerkuska Zsombor László 3 a
12. Kiss Titanilla 3 a
13. Kucsera Zalán Ferenc 3 a
14. Ludik Emma 3 a
15. Máté Annabell 3 a
16. Miklán Anna 3 a
17. Petrovics Bence 3 a
18. Pintér Dorka 3 a
19. Rafaisz Adrienn 3 a
20. Szabó Hunor János 3 a
21. Szüsz Maja 3 a
22. Takács Mirella 3 a
23. Varjas Léna 3 a

3.b

Osztályfőnök: Sólyom Gyöngyvér – Szárszó Lajos

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bagossy Hunor Árpád 3 b
2. Bánkuti Máté 3 b
3. Fazekas Anna Noémi 3 b
4. Fodor István 3 b
5. Grebenár Bence 3 b
6. Gyurcsó Anna 3 b
7. Haász Marcell Mihály 3 b
8. Harmat Dániel 3 b
9. Jákovics Patrik 3 b
10. Kardos Péter 3 b
11. Kaszás Nátán Áser 3 b
12. Kisteleki Máté 3 b
13. Kovács Bence 3 b
14. Kovács-Bokor Máté 3 b
15. Olasz Dorina Mária 3 b
16. Salamon Zselyke 3 b
17. Solymosi Mónika 3 b
18. Szabó Szilárd 3 b
19. Szeitert Luca 3 b
20. Varga Linett 3 b
21. Zeker Zsombor 3 b

 

3.c

Osztályfőnök: Aranyos Losonci Ildikó – Vesztergomné Szurma Beáta

1. Appel Dorina 3 c
2. Bakos Dávid Péter 3 c
3. Borzas Barna 3 c
4. Bús Dorina 3 c
5. Dóka Attila Milán 3 c
6. Fónad Patrik 3 c
7. Hajdu Alfred 3 c
8. Kovács Levente Nimród 3 c
9. Kovács Viktória 3 c
10. Lantos Zalán 3 c
11. Magnucz Panna 3 c
12. Mészáros Nóra 3 c
13. Pádár Kiara 3 c
14. Pfeffer Szofia 3 c
15. Rajna Nádja 3 c
16. Szalai Regina Klaudia 3 c
17. Torkos Ármin 3 c
18. Varga Kristóf Zalán 3 c

3.d

Osztályfőnök: Sidóné Pavlicsek Csilla – Hegedűs Szabó Eszter

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Aranyos Bendegúz 3 d
2. Botos Laura 3 d
3. Dannecker Nora Sophia 3 d
4. Erős-Dencsik Geminián Roland 3 d
5. Farkas Hedvig 3 d
6. Kapuvári Zsolt 3 d
7. Kerkuska Flórián 3 d
8. Kiss Enikő Flóra 3 d
9. Kovács-Rosta Ágnes 3 d
10. Mező Lilien Tifani 3 d
11. Nyári Dorina Luca 3 d
12. Papp Ramóna 3 d
13. Rajhóczki Sára 3 d
14. Szekszárdi Benedek 3 d
15. Szinyicska Mia 3 d
16. Varga Máté 3 d
17. Vigh Milán 3 d

4.a

Osztályfőnök: Gebeiné Szárszó Judit – Szabó Gabriella

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Csányi Armand Árpád 4 a
2. Csík Petra 4 a
3. Debreceni Emma 4 a
4. Érchegyi Hanga 4 a
5. Fazekas Kinga 4 a
6. Francsák Zoé 4 a
7. Gelencsér Péter 4 a
8. Halász-Nagy Zsombor 4 a
9. Ihász Tündér Virág 4 a
10. Kifuth Anna Bianka 4 a
11. Kiss Lili Szófia 4 a
12. Lakatos Angéla 4 a
13. Lakatos Tímea 4 a
14. Lenhardt Krisztián 4 a
15. Merl Bence 4 a
16. Mojzes Tamara 4 a
17. Nagy Jázmin 4 a
18. Ritter Zsófia 4 a
19. Szatmári Bernárd 4 a
20. Takács Nóra 4 a
21. Tauz Zétény 4 a
22. Varga Gréta 4 a
23. 4 a
24. 4 a
25. 4 a
26. 4 a
27. 4 a
28. 4 a
29. 4 a
30. 4 a

4.b

Osztályfőnök: Dr. Breznyánné Nemes Tünde – Dusza Gabriella

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Gál Botond 4 b
2. Galambos Szonja 4 b
3. Gantugs Munkhnaran 4 b
4. Gazdag Levente 4 b
5. Győri Nóra 4 b
6. Kapuvári Zsófia 4 b
7. Kaszás Ármin 4 b
8. Kochán Levente 4 b
9. Kőhegyi Mihály 4 b
10. Ladányi Natasa 4 b
11. Márkli Zsófia 4 b
12. Mészáros Anna 4 b
13. Pálfi Zalán Márk 4 b
14. Panka Martin 4 b
15. Pék Léna Nóra 4 b
16. Rendes Lujza 4 b
17. Szabó Endre 4 b
18. Szabó Noel 4 b
19. Szilárdi Csongor 4 b
20. Trautmann Gábor 4 b
21. Vass Zoltán 4 b
22. Vladár Ajsa Bella 4 b

4.c

Osztályfőnök: Bognárné Furuglyás Gabriella – Magyar Erika

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Czeglédi Kolos 4 c
2. Csicskovics Márton 4 c
3. Farkas Gábor 4 c
4. Franyó Zétény 4 c
5. Garancz Emma 4 c
6. Györki Dorina 4 c
7. Györök Panka 4 c
8. Gyurcsó Roland 4 c
9. Horváth Lotti 4 c
10. Jánosi Dóra 4 c
11. Kovács-Rosta József 4 c
12. Kulcsár Lilla Luca 4 c
13. Mármarosi Zita 4 c
14. Ozsváth Ádám 4 c
15. Radeczki Vince Gergő 4 c
16. Sándor Emese 4 c
17. Suhajda Sándor Hunor 4 c
18. Szekszárdi Tamás 4 c
19. Takács Léna 4 c
20. Török Márk 4 c
21. Utassy Lilla 4 c


4.d
Osztályfőnök: 

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. 4 d
2. 4 d
3. 4 d
4. 4 d
5. 4 d
6. 4 d
7. 4 d
8. 4 d
9. 4 d
10. 4 d
11. 4 d
12. 4 d
13. 4 d
14. 4 d
15. 4 d
16. 4 d
17. 4 d
18. 4 d
19. 4 d

5.a

Osztályfőnök: Molnár Attila

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Balló Dávid 5 a
2. Darab Gergő 5 a
3. Dudás Noémi 5 a
4. Fehér Soma 5 a
5. Förhécz Kende 5 a
6. Gál Kamilla Gabriella 5 a
7. Gere Gréta Hanna 5 a
8. Gergely Noel 5 a
9. Jamal Abdul Naser Modaczer 5 a
10. Kovács Nóra 5 a
11. Madarász Molli 5 a
12. Máté Emma Olívia 5 a
13. Mendi Lili 5 a
14. Mihály Balázs Rudolf 5 a
15. Molnár Jázmin 5 a
16. Németh Zsolt 5 a
17. Piroska Zoé Anna 5 a
18. Sallai Kristóf 5 a
19. Simon Attila Péter 5 a
20. Szabó Péter 5 a
21. Szalai Hanna Panna 5 a
22. Szmrtyka Benett Konrád 5 a
23. Takács-Mittág Milán Bence 5 a
24. Temaj Klevis 5 a
25. Vizi Benedek 5 a
26. Zajzon Levente 5 a
27. Zsákovics Fanni Zsófia 5 a
28. Urangoo Evelin 5 a

5.b

Osztályfőnök: Feketéné Bodnár Ildikó

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Balogh Bálint 5 b
2. Bárdos László Balázs 5 b
3. Bokor Máté Péter 5 b
4. Csányi Szófia Irén 5 b
5. Futó Levente 5 b
6. Góman Jázmin Senon 5 b
7. Gulyás Alexa Lia 5 b
8. Hujber Gergő 5 b
9. Jáksó Netti 5 b
10. Kajtár Gréta 5 b
11. Kiss Ákos 5 b
12. Kovács Flóra 5 b
13. Lénárt Erik 5 b
14. Nagy Milán 5 b
15. Somodi Lara Napsugár 5 b
16. Szabó Zsombor 5 b
17. Szőke Milán Ferenc 5 b
18. Vaskó Anna 5 b

5.c

Osztályfőnök: Takács-Mittág Anikó

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Czibla Hanna Roxána 5 c
2. Csordás Edvárd 5 c
3. Dani Kármen Vanessza 5 c
4. Fazekas Julianna 5 c
5. Fábián Flóra 5 c
6. Fekete Zsolt 5 c
7. Hegedűs Nimród 5 c
8. Horváth Amira 5 c
9. Kapocsi Largo 5 c
10. Kiss Gellért 5 c
11. Kiss Nikolasz 5 c
12. Nagy Simon 5 c
13. Pádár Lili Zoé 5 c
14. Polányi Zsófia 5 c
15. Schvarcz Bence 5 c
16. Simoc Szilvia 5 c
17. Szondi Nimród 5 c
18. Szücs Bence Marcell 5 c
19. Szűcs Attila 5 c
20. Terneki Alíz 5 c
21. Tüskés Lara 5 c
22. Valkai Gergő Kornél 5 c
23. Vígh Jázmin 5 c

5.d

Osztályfőnök: Szerencse Andrea

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Erdősi Lia Viktória 5 d
2. Gajdácsi Róbert 5 d
3. Huszár Noémi 5 d
4. Kajos Mia Zamira 5 d
5. Kőrösi Csenge 5 d
6. Merl Donát 5 d
7. Mészáros Mira 5 d
8. Németh Dominik 5 d
9. Németh Judit 5 d
10. Schmidt Míra Nóra 5 d
11. Schmidt Zalán 5 d
12. Sefcsuk Milos 5 d
13. Szabó Kitti Anita 5 d
14. Szalka Maja 5 d
15. Varga Dominik 5 d
16. Volter Bálint 5 d

6.a

Osztályfőnök: Tisza Tímea

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Balogh Patrik Attila 6 a
2. Boldizsár Donát 6 a
3. Bruzsa Fruzsina 6 a
4. Bütös Hanna Bianka 6 a
5. Csányi Márk Imre 6 a
6. Csányi Mónika 6 a
7. Farkas Csilla 6 a
8. Horváth Sára Petra 6 a
9. Kifuth Ágota Beáta 6 a
10. Kiss Noémi 6 a
11. Král Sándor Gábor 6 a
12. Potyondi Anett Blanka 6 a
13. Serák Flóra 6 a
14. Sike Zsombor 6 a
15. Szebenyi Noel 6 a
16. Széphegyi Benett 6 a
17. Tapodi Benedek 6 a
18. Tenk Nóra 6 a
19. Urazova Marharyta 6 a

6.b

Osztályfőnök: Nagyidai Zsuzsanna

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Boros Fanni 6 b
2. Csicskovics Léna Ágnes 6 b
3. Dér Flórián 6 b
4. Falusi Zsolt Pál 6 b
5. Frittmann Brigitta 6 b
6. Gaszler Patrik 6 b
7. Gerstmayer Márk 6 b
8. Görbe Noémi Eszter 6 b
9. Grabecz Vivien Noémi 6 b
10. Gyurcsó Vivien 6 b
11. Hegedüs Noel 6 b
12. Jákovics Miranda 6 b
13. Kovács Mirella 6 b
14. Major Márk 6 b
15. Marosan Dominik 6 b
16. Németh Levente 6 b
17. Palotás Amanda 6 b
18. Radnai Ákos Ábel 6 b
19. Skanda Vanda Szamanta 6 b
20. Szabó Emil 6 b
21. Telek Kevin Milán 6 b
22. Varga Lili 6 b
23. Varga Milán 6 b

6.c

Osztályfőnök: Voleinné Szlávik Judit

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Appel Izabell 6 c
2. Fekete Noémi 6 c
3. Fodor Zoltán 6 c
4. Gajdácsi József 6 c
5. Grimm Kevin 6 c
6. Horváth Tímea 6 c
7. Kara Ádám 6 c
8. Kiss Csaba Kristóf 6 c
9. Lantos Csenge 6 c
10. Molnár Jázmin 6 c
11. Nyári Kinga Klaudia 6 c
12. Ősz Beatrix 6 c
13. Varga Nándor 6 c
14. Veres Bernadett Vanda 6 c

6.d

Osztályfőnök: Szabóné Vida Andrea

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Asbóth Lilla 6 d
2. Dánfy Noémi 6 d
3. Goldschmidt Dorka Maja 6 d
4. Hauser Milán 6 d
5. Hegyi Dominika Blanka 6 d
6. Hornyik Hanga Oliva 6 d
7. Kálmán Kevin 6 d
8. Kárpáti Vivien Kitti 6 d
9. Kochán Ákos 6 d
10. Kőhegyi Zsófia 6 d
11. Müller Dóra 6 d
12. Nagy Milos 6 d
13. Németh Hanna 6 d
14. Nyuli Noémi 6 d
15. Orsós Bence Dániel 6 d
16. Rafaisz Vivien 6 d
17. Rajcsányi Sára Lili 6 d
18. Szabó Gréta 6 d
19. Szekszárdi Zétény 6 d
20. Szekszárdi Zsombor 6 d
21. Varga Zétény 6 d
22. Vaskó Lotti 6 d
23. Zsédely Áron Lajos 6 d

7.a

Osztályfőnök: Paprika Jenő

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bánvölgyi Bálint 7 a
2. Cseh Tamás 7 a
3. Domokos Lili Fanni 7 a
4. Fülesdi Vanessza 7 a
5. Hegedüs Inez 7 a
6. Iski Kincső Vivien 7 a
7. Izsák Regina 7 a
8. Jamal Abdul Naser Raihan 7 a
9. Jeszenői Milán 7 a
10. Kővári Laura 7 a
11. Pál Bianka 7 a
12. Peredi Nóra 7 a
13. Simon István Máté 7 a
14. Szabó Dominik 7 a
15. Telek Olivér Zoltán 7 a
16. Tóth Álmos László 7 a
17. Tóth László Tibor 7 a
18. Varga Viktória Kíra 7 a
19. Varga Zsombor Benedek 7 a
20. Villányi Bertalan 7 a
21. Virág Milán 7 a

7.b

Osztályfőnök: Keszthelyiné Greschner Ágnes

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Badi Liliána 7 b
2. Bátai-Tóth Alexandra 7 b
3. Béni Jázmin 7 b
4. Gecse Janka 7 b
5. Gergő Roland 7 b
6. Herceg Antónia 7 b
7. Kelemen Tamás Áron 7 b
8. Kotaszek Rebeka Mirella 7 b
9. Kőkuti Kevin 7 b
10. Lampert Ádám 7 b
11. Maár Luca 7 b
12. Márkli Balázs 7 b
13. Muntyán Emese 7 b
14. Nótás Martin Gyula 7 b
15. Rafai Kevin István 7 b
16. Solymosi Szabolcs 7 b
17. Szabó Angéla 7 b
18. Szélpál Milán László 7 b

7.c

Osztályfőnök: Rózsa Márta

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bakos Anna Krisztina 7 c
2. Bali Lilla Liliána 7 c
3. Balog Olivér 7 c
4. Csányi Tibor 7 c
5. Csüllög Ádám Péter 7 c
6. Göbölyös Maja Jázmin 7 c
7. Grossmann Roland Gyula 7 c
8. Harsányi Máté 7 c
9. Juhász Mátyás 7 c
10. Kákonyi Marcell László 7 c
11. Marczi Milán 7 c
12. Molnár Letícia Cintia 7 c
13. Pap Dominik 7 c
14. Samu Zoé 7 c
15. Zábojnyik Zsófia 7 c
16. Varga Viktória Klaudia 7 c

7.d

Osztályfőnök: Biró Éva Zsuzsanna

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bátor Levente István 7 d
2. Frühvald Kitti 7 d
3. Kapuvári Márta 7 d
4. Kiss Krisztián 7 d
5. Koós Tamás Béla 7 d
6. Kovács Dániel Ákos 7 d
7. Kovács-Rosta Viktor 7 d
8. Mácsfalvi Andor István 7 d
9. Metláger Soma 7 d
10. Németh Csenge 7 d
11. Nyuli Laura 7 d
12. Schujer Enikő 7 d
13. Szabó Dominik Gábor 7 d
14. Szabó Lilien 7 d
15. Tóth Antónió Alex 7 d
16. Vass Levente 7 d
17. Vödrös Lili 7 d
18. Wolf Boglárka Luca 7 d
19. Zakar Bíborka Leila 7 d

8.a

Osztályfőnök: Lukács Ildikó

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bezerédi Laura 8 a
2. Boldizsár Dorina 8 a
3. Csányi Csaba Károly 8 a
4. De Gaspari Lara Isabel 8 a
5. Erdei Tamara Sára 8 a
6. Jamal Abdul Naser Mosawar 8 a
7. Kapuvári Ferenc 8 a
8. Kerner Luca 8 a
9. Klempa Csaba Róbert 8 a
10. Köles Patrik Krisztián 8 a
11. Kuczka Marcell 8 a
12. Madarász Míra 8 a
13. Marozsán Ádám 8 a
14. Sallai Nóra 8 a
15. Sándor Kevin Attila 8 a
16. Schneider Márkusz Zoltán 8 a
17. Sopronyi Tibor 8 a
18. Tauz Janka Alíz 8 a
19. Tuba Réka Amina 8 a
20. Verbai Bence Máté 8 a

8. b

Osztályfőnök: Tatár Edina

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bereczky Boglárka Anna 8 b
2. Csepcsényi Máté 8 b
3. Csóka Bálint 8 b
4. Farkas Martin 8 b
5. Fülöp Ferenc 8 b
6. Gergő Benedek 8 b
7. Homonnai Rebeka 8 b
8. Ilyés Roland 8 b
9. Kaszás Marcell 8 b
10. Kertai Zsombor 8 b
11. Kovács Mózes Máté 8 b
12. Kugler Janka 8 b
13. Nagy-Enyedi Míra 8 b
14. Németh-Rónaky Hella 8 b
15. Ottinger Kamilla Luca 8 b
16. Prajda Rebeka 8 b
17. Pribék Alexa Hajnalka 8 b
18. Schrick Amira 8 b
19. Szabó Dorina 8 b
20. Szabó Gábor Bendegúz 8 b
21. Takács Odett Laura 8 b
22. Tarr Jázmin 8 b
23. Tischner Virág Rebeka 8 b
24. Tóth Izabella 8 b
25. Tőkei Alexandra 8 b
26. Varga Vanda 8 b
27. Varga Zalán 8 b
28. Vizi Attila 8 b
29. Zitoudis Aris 8 b
30. Szekeres Árpád János 8 b

8. c

Osztályfőnök: Csapó Mária

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. Bogó Anna 8 c
2. Darnai Laura Gréta 8 c
3. Fogas Olivér 8 c
4. Földi Tímea 8 c
5. Kállai-Borik Kristóf 8 c
6. Kékes Bálint 8 c
7. Kenyeres Boglárka 8 c
8. Koós Martin Tamás 8 c
9. Kvák Bálint 8 c
10. Liszonyi Hanga Bianka 8 c
11. Marosi Dóra Petra 8 c
12. Ősz Gábor Szabolcs 8 c
13. Pap Lia Mirjam 8 c
14. Pirger Zsombor 8 c
15. Prokop Kamilla Hajnalka 8 c
16. Soós Bálint 8 c
17. Soós Fanni Anita 8 c
18. Süle Réka 8 c
19. Szabó Hanna 8 c
20. Szopori Nóra 8 c
21. Tapaszi Tibor 8 c
22. Török Nóra 8 c
23. Varga Bence Zsombor 8 c

8.d

Osztályfőnök: 

Ssz. Tanuló neve Évf. oszt.
1. 8 d
2. 8 d
3. 8 d
4. 8 d
5. 8 d
6. 8 d
7. 8 d
8. 8 d
9. 8 d
10. 8 d
11. 8 d
12. 8 d
13. 8 d
14. 8 d
15. 8 d
16. 8 d
17. 8 d
18. 8 d
19. 8 d
20. 8 d
21. 8 d
22. 8 d
23. 8 d
24. 8 d
25. 8 d