Időpont |
Esemény |
Eredmény |
22.
|
Invitel Családi Sportnap | Résztvevő: 130 fő |
Szervező: testnevelők, osztályfőnökök (gyerekek és szülők) | ||
|
||
“56-os” rajzverseny | 1. díj: Mérei Szandra 7.b | |
2. díj: Gádory Dávid | ||
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla | ||
02. |
Gárdonyi Futóverseny |
2. hely: Szabó Olivér 4. a (50m futás) 2. hely: Fridrich Dávid 6.a (60 m futás) 3. hely: Fridrich Dávid 6.a (600m futás) 3. hely: Borbély Kitti 8.a (60 m futás) |
11. |
Rudas Kupa – lány foci |
3. hely: Dózsa lánycsapata |
Felkészítő tanár: Bécs Krisztina | ||
20. |
Okt. 23: közös mozilátogatás |
az egész iskola |
24. |
Gárdonyi Kupa – fiú foci 5-6. évf. |
2. hely: Dózsa |
25.
|
Gárdonyi Kupa – fiú foci 7-8. évf. | 3. hely: Dózsa |
Német szépkiejtési városi v. | 1. hely: 8.b | |
Szilágyi Erzsébet Ált. Isk. | Felkészítő tanár: Baksa Judit | |
Dózsa-hét: 12-16
|
Helyi helyesírási verseny
|
|
5. évfolyamon
|
1. hely: | |
2. hely: | ||
3. hely: | ||
6. évfolyamon
|
1. hely: | |
2. hely: | ||
3. hely: | ||
7. évfolyamon
|
1. hely: | |
2. hely: | ||
3. hely: | ||
8. évfolyamon
|
1. hely: | |
2. hely: | ||
3. hely: | ||
19.
|
Országismereti városi vetélkedő – német |
„Ki tud többet a német-magyar párhuzamokról?” |
szervező: Miklós Gabriella | ||
19.
|
Országismereti városi vetélkedő – angol |
„Ki tud többet Windsorról?” |
szervező: Robinson Erika | ||
20.
|
Aszalitenisz – városi olimpia | Részvétel (Szervezők: tornatanárok és edzők) |
22.
|
Városi Diákolimpia – úszás B
|
1. hely: Rea Patrícia 7.a (100m gyors, 50m mellúszás) |
2. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m gyors, 50m mellúszás) | ||
Felkészítő tanár: Paprika Jenő | ||
27.
|
Városi Diákolimpia – játékos
|
3. hely: Dózsa |
sportverseny | ||
27.
|
Városi Diákolimpia – úszás A | 3. hely: Horváth Brigitta (50m mellúszás) |
Felkészítő tanár: Paprika Jenő | ||
9.
|
Megyei Diákolimpia – úszás
|
4. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m mellúszás) |
5-5. hely: Rea Patrícia 7.a (100m gyors, 100m mellúszás) | ||
8. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m gyorsúszás) | ||
8. hely: Horváth Brigitta (100m mellúszás) | ||
10. hely: Füzes Péter 8.c (100m gyorsúszás) | ||
Felkészítő tanár: Paprika Jenő | ||
5.
|
Városi Népdaléneklési verseny | |
Gárdonyi Á. I. | Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes | |
10. |
Dózsa Mikulás Kupa – városi | 4. hely: Dózsa |
focibajnokság 3-4. évf. | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
12.
|
Iskola karácsonyi műsor | Felkészítő tanárok: |
4.c tanulói | Beregi Istvánné, Vesztergomné Szurma Beáta | |
13.
|
Városi Foci Diákolimpia | 5. hely: Dózsa |
21.
|
Iskola Karácsonyi műsor | a 3. c tanulói és a Furulyaszakkörösök |
Felkészítő tanárok: | ||
Gajdó Krisztina Fülöp Krisztina | ||
Január | 2008 | |
?? | Városi helyesírási verseny | |
Kereskedelmi Szakközépiskola | ||
13.
|
Merényi Kupa | 4. hely: Dózsa csapata (3-4. évfolyam) |
Körzeti labdarúgó bajnokság | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
20.
|
Merényi Kupa | 2. hely: Dózsa csapata (7-8. évf.) |
Körzeti labdarúgó bajnokság | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
26.
|
Merényi Kupa | 5. hely: Dózsa csapata (5-6. évfolyam) |
Körzeti labdarúgó bajnokság | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
Február | ||
4.
|
Megyei Diákolimpia – ÚSZÁS | 3. hely: Turcsány Norbert 6. c 50m mell |
4. hely: Turcsány Norbert 6.c 100m gyors | ||
4. hely: Füzes Péter 7.c 100m gyors | ||
4.
|
||
8.
|
Városi német játékos vetélkedő | 1. hely: 6. b osztály csapata |
Vasvári Pál Általános Iskola | Antal Péter Levente | |
Boldizsár Réka | ||
Mrázik Illés | ||
Felkészítő tanár: Nagyidai Zsuszanna | ||
12.
|
Móricz-Kupa | 5. hely: Dózsa |
Városi asztalitenisz bajnokság | ||
15.
|
Városi Diákolimpia – KÉZILABDA | 1. hely: Dózsa (7-8. évf. fiúk) |
Felkészítő tanár: Paprika Jenő | ||
15.
|
„Dunaújváros Sportjáért” | Ruffing Péter tanár |
kitüntetés (Városi Közgyűlés) | ||
2.
|
Komplex olvasási verseny | 3. hely: László Anna 4.a |
Arany-Kőrösi Á. I. | ||
2.
|
Városi helyesírási verseny | 2. hely: Veres Dalma 4.d |
Arany-Kőrösi Á. I. | ||
5.
|
Városi angol verseny | 7. évfolyam tagozat: |
Arany-Kőrösi Á. I. | 2. hely: Dóra Ádám 7.a | |
3. hely: Németh Alexandra 7.a | ||
7. hely: Balogh Tibor 7.a | ||
Felkészítő: Robinson Erika Anna | ||
7. évfolyam sima | ||
1. hely: Szabó Viktória 7.d | ||
2. hely Viszokai Vivien 7.d | ||
Felkészítő tanár: Makkos Erika | ||
3. hely: Csiby Édua 7.d | ||
Felkészítő tanár: Tisza Tímea | ||
7.
|
Városi és városkörnyéki | 2. hely Polányi Eliza 8.d |
Kémiaverseny | 3. hely: Bencsik Krisztián 7.? | |
Felkészítő tanár: Koppány Emese | ||
8.
|
Megyei Diákolimpia Röplabda | 1. hely – IV. korcsoportban |
Székesfehérvár | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
10.
|
Asztalitenisz Országos | 5. hely (csapatban): Kutschi Zoltán 8.d |
Diákolimpia döntő | ||
19.
|
Városi játékos anyanyelvi vetélkedő | 3. hely: Dózsa Iskola csapata |
Petőfi Sándor Általános Iskola | Bartek Virág 4.c | |
Gönczi Viktória 4. b | ||
Rozsnyai Virág 4.d | ||
20.
|
Városi tavaszi futóverseny | 4. hely: Juhász Imre 6.a |
Városi Diákolimpia | (108 fő vett részt a Dózsából) | |
29.
|
Városi Vízilabda Torna | 2. hely: Dózsa |
Lány III. korcsoport | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
30.
|
Megyei Diákolimpia, Ercsi | 1. hely: Dózsa |
Fiú k ézilabda IV. korcsoport | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
Április | ||
12.
|
Városi versmondó verseny (alsósok) | 2. hely: Illés Nóra 4.c |
Vasvári Pál Általános Iskola | Felkészítő tanár: Vesztergomné Szurma Beáta | |
Megyei Rajzverseny | Különdíj: Nagy Zsófi 4.c | |
.
|
||
23.
|
Városi Matematikaverseny | 3. hely: Jójárt Dániel 4.c |
Gárdonyi G. Á. I. | 6. hely: Bánóczki Réka 4.d, 7. hely: Garamszegi Fanni 4.c | |
Felkészítők: Beregi Istvánné, Licsák Andrásné | ||
Kistérségi Kémiaverseny | 1. hely: Firtz Renáta 7.c | |
4. hely: Fülöp Dániel 7.c | ||
Felkészítő tanár: Koppány Emese | ||
19.
|
Városi Diákolimpia | 3. hely: Dózsa csapata |
II. korcsop. fiú labdarúgás | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
25.
|
Városi angol verseny (tagozatosoknak) | |
Petőfi Sándor Általános Iskola | ||
My Guide to Healthy Lifestyle – projektkészítő verseny megyei forduló | Melkvi Réka 5.a, Pánczél Bernadett, Németh Alexandra, Dóra Ádám, Pesei Zsófia 7.a (Felkészítő: Robinson Erika Anna) | |
25.
|
Városi Komplex vetélkedő 5-8.o. | Versenyen kyívül indult 1. helyezett csapatunk tagjai: Farkas Adrienn 8.a, |
Tóth Gabriella 7.d, Dávid Bettina 6.c, Korányi-Varga Kitta 5.b | ||
28.
|
Országos Röplabdabajnokság | 2.hely: Dózsa csapata |
Elődöntő (IV. korcs.) | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
Május | ||
3.
|
Labdarúga Városi Diákolimpia | 2.hely: Dózsa csapata |
III. korcsoport | Felkészítő tanár: Ruffing Péter | |
5.
|
Országos Gumiasztal Diákolimpia | 1.hely: Vincze Ákos, 2.hely: Tóth Adrienn |
I/A korcsoport | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
6.
|
Játékos Angolnyelvi Vetélkedő | 1.hely: |
Szilágyi E. Ált. Isk. – Szilágyi-hét | Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna | |
7.
|
Lány Labdarúgó Városi | 2.hely: Dózsa csapata |
Diákolimpia IV. korcsoport | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
10.
|
Atlétika Városi Diákolimpia | Schwalm László 6.a (kislabdahajítás) |
Felkészítő tanár: Ruffing Péter | ||
12.
|
Fiú kézilabada IV. korcsoport | 3.hely: Dózsa csapata |
Országos Elődöntő | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
14.
|
Városi szövegértő verseny 4. évf. | Szervezője: Simon Gyuláné |
Dózsa György Általános Iskola | ||
14. .
|
Városi Észkerék vetélkedő | Szervezője: Horváth Zoltánné |
Dózsa György Általános Iskola | ||
17.
|
Országos Történelmi Levelezőverseny | 4. hely: 8.b csapata (Deák László, Szekeres András, Vadász Gyula) |
TITOK – 5 fordulós versenye | 9. hely: 8.c csapata (György Krisztián, Mérei Márton, Udud Tibor) | |
22.
|
Szilágy Kupa fiú kézilabda | 3.hely: Dózsa csapata |
IV. korcsoport | Felkészítő tanár: Paprika Jenő | |
“A szeretet mindent legyőz” | 2. hely: Bali Bettina 1.c, Csiby Édua 7.d | |
városi rajzpályázat | 3. hely: Mészáros Mirtill 2.c | |
((Bettina és Mirtill a Da Capo Művészeti Iskola diákjai is) | ||
“A víz érték” c. városi rajzpályázat | 2. hely: Bali Bettina 1.c | |
különdíj: Boldizsár Réka 6.b | ||
Megyei “Víz Világnapja” rajzpályázat | különdíj: Korányi-Varga Kitti 5.b | |
Városi aszfaltrajzverseny | 3. helyezést nyert csapat tagjai: Rácz Lili 1.c, Vasi Lili 3.b, Meizl Antónia 2.c | |
Országos Könyvtárhasználati | Országos díjazottaink: Melkvi Réka 5.a | |
verseny | Pánczél Bernadett 7.a | |
OSzK, Budapest | ||
“Védd magad” városi DÖK-megbeszélés | Iskolánk képviselői: Hosnyánszky Alexandra és Somogyi Noémi 8.d | |
Június | “Az autóbusz és az évszakok” | 1. hely: Vasi Lili 3.b |
országos rajzpályázat | különdíj: Balla Brigitta 8.a | |
Díjazott diákjaink | ||