- eleje: – a Sió-pályázat idei nyertesei
- 09. 19. – Városi Futóverseny
Eredmény: Rácz Kevin 4. b (II. kcs) 1. hely
Rácz Adrián 2.c (I.kcs) 1. hely
Halász Evelin 7.c (IV. kcs) 1.hely
Kárpáti Dorka 7.c (IV. kcs) 2. hely
Iskolánkból 251 fő nevezett.
Szervező tanár: Paprika Jenő, illetve az osztályfőnökök
- 10.13. Városi Integrált sor-, és váltóverseny – Gárdonyi Géza Á. I.
2. helyezés: DÓZSA
Részvevő diákjaink : Ispán Botond 1.b
Balog Kata, Förster Ákos, Hatvany Dávid 2.b
Oltyán Gabriella, Varga Martin 4.bKísérő tanár : Németh Szilvia
- 10.16. Országos Bolyai János matematikaverseny – Megyei fordulója
2. helyezés: DÓZSA
Részvevő diákjaink : Csikós-Nagy Ákos 7.c
Komlódi Balázs 7.c
Kopp Bendegúz 7.c
Mázás Marcell 7.cFelkészítő és kísérő tanár : Tóth Györgyné
- 11. 10. Teremlabdarúgó kupa – Gárdonyi G. Á. I.
Kísérő tanár : Paprika Jenő
- 11. 12. Rudas Lány Labdarúgó Kupa
3. hely: Dózsa Lánycsapata
- 11. 18. Városi Asztalitenisz Diákolimpia
2. hely: Bali Bettina (II. Kcs)Részt vettek még: Kutchi Bence és Branczeiz Zoltán (IV. Kcs)
- 11. 21-22. Országos “CÁPA” Gyerek Úszóbajnokság – Kecskemét
Aczél Áron (5.c)
1. helyezés – az alábbi kategóriákban:
200m gyorsúszásban,
400m gyorsúszásban,
4x100m gyorsúszásban.
A 4x 100m delfinúszásban ÚJ ORSZÁGOS CSÚCSot úszott!2. helyezés – az alábbi kategóriákban:
100m delfinúszás
100m gyorsúszás3. helyezés – az alábbi kategóriákban:
50m delfinúszás
50m gyorsúszás
3. helyezés: Délczeg Norbert 2.d – 4x50m gyors váltó
GRATULÁLUNK!
- 12. 03. Jubileumi Mikulás Teremlabdarúgó Kupa – Városi versenyünk
2. hely: Dózsa iskola csapata
- 12. 03. Egészséges Életmód Vetélkedő – Lórántffy Zs. SzakközépIsk.
4. hely: Dózsások csapata
A csapat tagjai: Gergely Nóra, Purger Andrea, Völcsei Vivien 8.a
Felkészítő tanár: Takács-Mittág Anikó
- 12. 04. “Próbafelvételi német nyelvből” városi verseny – Arany János Á. I.
2. hely: Laufer Fruzsina 7.b
2. hely: Borbély Gabriella 8.b
- 12. 08. Városi Word-Paint Informatikai Verseny – Szilágyi Á. I.
1. hely: Szepesi Hanna 5.c – Felkészítője: Juhászné Fejes Ildikó2. hely: Jáger Bettina 6.d – Felkészítője: Móró Józsefné
- 12. 10. Városi Népdaléneklési Verseny – Gárdonyi G. Á. I.
2. hely: “Aranymadár” népdalcsoport
a csapat tagjai:
Cserni Patrícia
Deák Cintia
Fehér Sándor
Kovács Fanni
Kovács Renáta
Laufer Fruzsina
Olasz Martin
1. hely: Kovács Fanni 6. c – szólóének
továbbjutott a megyei fordulóra
Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes
- 12. 17. Városi ÚSZÁS Diákolimpia “B” kategória
2. hely: Pintér Krisztián (III. kcs – 100m gyors)
2010
- 01. 16. :Merényi Labdarúgó Torna – III. kcs.
6. hely: Dózsa
Felkészítő tanár : Paprika Jenő, Szabó Péter
.
- 01. 23. :Merényi Labdarúgó Torna – II. kcs.
9. hely: Dózsa
Felkészítő tanár : Szabó Péter
- 02. 10 : Vidám Anyanyelvi Városi Vetélkedő – Petőfi S. Á. I.
4. hely: Dózsa-csapat
A csapat tagjai: Viczkó Vivien 4.a, Csuka Marcell 4.b, Fábián Dóra 4.c
Kísérő tanár: Németh Szilvia
- 02. 11.: Farsangi Röplabda kupa – Gárdonyi G. Á.
3. hely: Dózsa-csapat
- 02. 14 : Városi Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna
2. hely: Dózsa-csapat
Felkészítő tanár : Paprika Jenő
- 02. 15 : Közlekedési Ismeretek MEGYEI fordulója – Székesfehérvár
1. hely: Szabó Dávid Tibor 4.a
5. hely: Juhász Vivien 8.b
Felkészítő tanár : Paprika Jenő
- 02. 21-22. Országos Diákolimpia – Búvárúszás II.kcs. – Kecskemét
Aczél Áron (5.c)
50m delfin: 2. hely
50m gyorsúszás: 4. hely
100m gyorsúszás: 4. hely
200m gyorsúszás: 5. hely
- 02. 25 : Városi Matematika Verseny – Arany János Á. I.
2. hely: Erdős Tamás 3.c
3. hely: Gashi Adrián 3.c
Felkészítő tanár: Bíróné Karacs Ágnes
- 03. 03 : Városi Német Fordítói Verseny – Vasvári P. Á. I.
1. hely: Laufer Fruzsina 7.b
1. hely: Borbély Gabriella 8.b
2. hely: Johann Fanni 8.b
Felkészítő tanár : Miklós Gabriella
- 03. 06. Zrínyi Ilona /Gordiusz Matematikai Verseny MEGYEI fordulója – Székesfehérvár
2. hely: Dózsa csapata
A csapat tagjai:
Gashi Adrián, Köller Donát Ákos, Szlavikovics Máté 3.c
Felkészítő tanár: Bíróné Karacs Ágnes
- 03. 07. Aerobic Diákolimpia – ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ – Komló
2. hely: Dózsa U3 csapata
a csapat tagjai:
Illés Ágota
Jánosi Hanna
Juhász Jázmin
Lóki Dániel
Margitics Dia
Pletse Enikő
Viczai Ágota
.
2. hely: Dózsa U4 csapata
a csapat tagjai:
Cserepes Fanni
Farkas Dóra
Izsák Bernadett
Rehány Kitti
Varga Jázmin
Vasas Réka
Vincze Anett
- 03. 10. Városi KÉZILABDA Diákolimpia IV. korcsoport – Dunaújváros
lányok: 3. hely fiúk: 2. hely
Lányok csapata: Gyetkó Marietta, Héring Fanni, Kemény Dóra, Léránt Sára (6.a);
Vasi Lili (6.b); Kárpáti Dorka, Németh Réka, Paulusz Andrea (7.c);
Varga Nikoletta (8.a); Johan Fanni, Juhász Vivien, Tomsics Fruzsina (8.b)
Fiúk csapata: Nemoda Krisztián, Polgár Márk (7.a); Gombos Krisztián (7.b);
Kállai Gábor,Tancsa Dániel (7.c); Rajcsányi Ádám, Schmidt Bence (7.d)
Felkészítő tanár : Paprika Jenő
- 03.17. Városi Integrált Vers-, Prózamondó és Énekverseny – Dózsa Gy. Á. I.
1. helyezés: Berkesi Renáta 1.c
Felkészítő tanár : Gajdó Krisztina, Soósné Tari Tímea
- 03.18. Városi Diákolimpia – Mezei Futóverseny
2. helyezés: Halász Péter 2.d (II. kcs.)
2. helyezés: Fodor Neszta 3.b (II. kcs.)
Szervező tanárok : Paprika Jenő, Szabó Péter
- 03.19. Megyei Népdaléneklési Verseny – Soponya
Kovács Fanni 6. c – szólóének BRONZ fokozat
Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes
- 03. 22. “Éltető víz” – országos rajzpályázat
Gál Borbála 1. c – kiemelkedő teljesítményéért oklevélben részesült.
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
- 03. 23. Városi Matematikai Logika Verseny – Szilágyi E. Á. I.
1. helyezés: Karcsai Róza Emma 2.c
3. helyezés: Szabó Gergő 1.c
Felkészítő tanárok : Beregi Istvánné, Gajdó Krisztina
- 03. 23. Városi Word-Excel Informatika Verseny – Szilágyi E. Á. I.
1. helyezés: Kárpáti Dorka 7. cFelkészítő tanár : Juhászné Fejes Ildikó
- 03. 25. Megyei Kézilabda DIÁKOLIMPIA döntő – Mór
1. helyezés: DÓZSA ISKOLA fiúcsapata
A csapat tagjai : Nemoda Krisztián, Polgár Márk (7.a); Gombos Krisztián (7.b);
Kállai Gábor,Tancsa Dániel (7.c); Rajcsányi Ádám, Schmidt Bence (7.d)
Felkészítő tanár : Paprika Jenő
.
- 03. 25. Országos Harmonika verseny – Budapest
NÍVÓDÍJASAINK: Hajdú Eszter 7.c, Kovács Renáta 6.c, Mészáros Emma 5.a
- 04. 08. Megyei Kézilabda DIÁKOLIMPIA III. kcs. LÁNY – Bakonycsernye
2. helyezés: DÓZSA ISKOLA lánycsapata
A csapat tagjai : Apró Cintia, Cselényi Viktória, Gyetkó Marietta, Héring Fanni, Horváth Krisztina
Kemény Dóra, Novákovics Regina, Vasi Lili
Felkészítő tanár : Paprika Jenő
- 04. 12. Városi Biológia Verseny
4. hely: Dózsa Csapata (Gergely Nóra, Purger Andrea, Völcsei Vivien 8.a)Felkészítő tanár : Takács-Mittág Anikó
- 04. 13.Röplabda diákolimpia – Dunaújváros
1. hely: Dózsa csapata - 04. 14. Városi Versmondó Verseny – Vasvári Pál Á. I.
1. hely: Magyar Zsófia 1.aFelkészítő tanár : Huszti Józserfné
- 04. 14. Városi Népdaléneklési Verseny – Sándor Frigyes Zeneiskola
2. hely: Keszthelyi Zsófia 3.cFelkészítő tanár : Keszthelyiné Greschner Ágnes, Bíróné Karacs Ágnes
- 04. 15. Városi Vízipóló diákolimpia IV.kcs. LÁNY – Dunaújváros
3. hely: Dózsa - 04. 22-25. HORVÁTORSZÁGI NEMZETKÖZI HARMONIKAVERSENY
2. hely: Hajdú Eszter 7.c – szóló kategóriában3. hely: kamaraegyüttes kategóriában
- 04. 21.TERÜLETI KÖRNYEZETISMERETI VERSENY (4.o.) – Rácalmás, Jankovich M. Á. I.
1. hely: Nagy Dávid Milán, Rajcsányi Bence, Szopori Olivér3. hely: Fábián Dóra, Pap Mirjam, Szabó Dorottya
- ORSZÁGOS AEROBIK DIÁKOLIMPIA – DÖNTŐ – Békés
7. hely: Illés Ágota, Margitics Dia, Pletse Enikő, Viczai Ágota10. hely: Farkas Dóra, Izsák Bernadett, Juhász Jázmin, Varga Jázmin, Vasas Réka,
Vincze Anett - Városi ANGOL nyelvi verseny tagozatosoknak (egyéni) – Petőfi Sándor Általános Iskola
5. évf: 1. hely: Makrai Mercédesz 5.a – Robinson Erika Anna
3. hely: Vincze Zsuzsa 5.a – Robinson Erika Anna6. évf: 1. hely: Tóháti Rebeka 6.a – Pavlicsek Csilla
2. hely: Lampert Viktor 6.a – Pavlicsek Csilla7. évf: 2. hely: Tigharghar Leila 7.a – Makkos Erika
3. hely: Deutchmann Ádám 7.a – Makkos Erika8. évf. 2. hely: Gergely Nóra 8.a – Robinson Erika Anna
3. hely: Ásványi Dániel 8.a – Robinson Erika Anna - Április vége: Nemzetközi Búvárúszás II.kcs. – Sala, Szlovákia (DvCsH UBSE csapatával)
Aczél Áron (5.c)
50m uszonyos úszás: 4. hely
200m uszonyos úszás: 4. hely
400m gyorsúszás: 1. hely
100m gyorsúszás: 2. hely
100m uszonyos úszás: 4. hely
- 05. 05. Városi Német Nyelvi Kommunikációs Verseny – Petőfi Sándor Á. I.
3. helyezés: Borbély Gabriella és Johann Fanni 8.bFelkészítő tanár : Miklós Gabriella
- 05. 07. ORSZÁGOS Kézilabda DIÁKOLIMPIA elődöntő – Mór
4. hely: DÓZSA fiúcsapataA csapat tagjai : Budai Barnabás, Csapó Krisztián, Gombos Krisztián, Kállai Gábor, Nemoda Krisztián,
Polgár Márk, Rajcsányi Ádám, Schmidt Bence, Tancsa Dániel.Felkészítő tanár : Paprika Jenő
- 05.19. VISELKEDJ OKOSAN vetélkedősorozat – Dunaújváros
“Csak Csajok” csapat tagjai: Béres Zsanett és Fodor Neszta (3.b), Fazekas Alexa és Varga Mónika (4.b)
- 05. 27. Városi Integrált Váltó- és Sorverseny – Szilágyi E. Á. I.
3. hely: Dózsa csapata
Részvevő diákjaink : Ispán Botond, Berkesi Renáta, Oltyán Gabriella, Balog Kata, Forster Ákos, Hatvany Dávid
Kísérő tanár : Németh Szilvia
- 05. 27. ORSZÁGOS Röplabda DIÁKOLIMPIA elődöntő III.kcs. – Kaposvár
3. hely: DÓZSA fiúcsapata
A csapat tagjai : Bazsár Martin, CSányi Tamás, Fekete Soma, Hibácskó Máté, Lampert Viktor,
Nemes Gábor, Pap Péter, Szabó Péter, Takács Kristóf, Vasas Dániel .