SZEPTEMBER 20. K&H Családi Futóverseny
Iskolánkból 251 fő nevezett. Az iskolák mozgósítási versenyében a 3. helyen végeztünk, melynek jutalmaképpen 20.000 Ft sportszervásárlási utalványt nyertünk.
Szervező tanár: Paprika Jenő, illetve az osztályfőnökök
OKTÓBER
- Megyei Katasztrófavédelmi Rajzpályázat
I. Kaszás Béla (Wesley-Da Capo – Dózsa György Általános Iskola)
II. Halasi Klaudia (Dózsa)
III. Czibulka Lea (Dózsa)Különdíjas: Földi Roland (Dózsa)
Venkei Patrícia (Wesley-Da Capo – Dózsa)Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
NOVEMBER 5. Városi focibajnokság – Gárdonyi G. Á. I. (fiú, IV. korcsoport)
3. helyezés: DÓZSA
Felkészítő tanár: Szabó Péter
NOVEMBER13. Városi focibajnokság – Gárdonyi G. Á. I. (leány, III-IV. korcsoport)
2. helyezés: Dózsa “A” csapata
7. helyezés: Dózsa “B” csapata
Felkészítő tanár: Bécs Krisztina
NOVEMBER 17. Városi Angol és Német Országismereti verseny
„Ki tud többet…?” versenyek
12. alkalommal került megrendezésre a Dózsa György Általános Iskolában november 24-én a „ Ki tud többet…?” elnevezésű városi nyelvi csapatverseny.
Mint 1997 óta minden évben idén is a város és a városkörnyék iskolái 4 fős csapatokban mérhették össze honismereti tudásukat.
Az angolt tanulóknak ez alkalommal Cornwallból kellett felkészülni, a németeseknek híres magyarországi németek és németországi magyarok életét és munkásságát kellett jól ismerni.
A megoldandó feladatok között szerepelt totó, igaz-hamis feladat, kép- és zenefelismerés, keresztrejtvény megoldása, plakátkészítés, sőt az angolosok még cornish-lepényt is sütöttek.
A minden ismeretágat átfogó vetélkedőn a versenyzőknek földrajzban, irodalomban, filmművészetben, tudományban, történelemben, nevezetességek ismeretében és a konyhaművészetekben is jártasnak kellett lenniük.
A 2008-as verseny eredménye a következő:
„Ki tud többet Cornwallról?”
1. Petőfi Sándor Általános Iskola, Dunaújváros
2. Szilágyi Erzsébet Általános Iskola, Dunaújváros
3. Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
„Ki tud többet híres magyarországi németekről és németországi magyarokról?”
- Móricz Zsigmond Általános Iskola, DunaújvárosBerta Blanka, Gyulai Lívia, Kovács Tamás, Tóth József
- Széchenyi István Gimnázium, DunaújvárosKanál Attila, Komlódi Balázs, Iglódi Viktória, Schmidt Gabriella
- Kossuth Lajos Általános Iskola, NagyvenyimCziczinger Zsófia, Horváth Mátyás, Kálmán Anett, Szilágyi Milán
A Dózsa György Általános Iskola tanulói – mint rendezők – a „tiszta” versenynek megfelelően részt vettek a vetélkedésben, de elért eredményüket, ami a legmagasabb pontszámot jelentette a zsűri helyezéssel nem értékelte.
Főszervezők: Miklós Gabriella (német) és Robinson Erika (angol)
NOVEMBER 27. Regionális szépkiejtő- és olvasóverseny
I. hely: Jónás Fanni 4.b
II. hely: Téglás György 4.b
Különdíj: Fejes Dávid 2. b
Részt vett: László Gergő 4.b
NOVEMBER 19. Asztalitenisz Városi Diákolimpia (III. korcsoport)
3. hely: Kutschi Bence 6.a
NOVEMBER 22. Városi Számítástechnikai Verseny 8. osztályosok számára (Bánki)
Résztvevő diákjaink:
Ambrus Bence (8.a)
Csobor Péter (8.a)
Kovács Zsófia (8.a)
Antal Péter Levente (8.b)
Gróf Gábor (8.b)
Markó Dávid (8.b)
Szalay Gábor (8.b)
Takács Árpád (8.b)
Felkészítő tanár: Juhászné Fejes Ildikó
NOVEMBER 26. Úszás Városi Diákolimpia (“B” kategória)
III. korcsoport: Pintér Krisztián 1.hely 100m hátúszás
2. hely 100m gyorsúszás
Szabó Dóra 3. hely 100m gyorsúszás
IV. korcsoport: Rea Patrícia 1.hely 100m gyorsúszás
2. hely 100m mellúszás
Turcsány Norbert 1. hely 100m gyorsúszás
2. hely 100m mellúszás
NOVEMBER 27. Regionális szépkiejtő- és olvasóverseny
I. hely: Jónás Fanni 4.b
II. hely: Téglás György 4.b
Különdíj: Fejes Dávid 2. b
Részt vett: László Gergő 4.b
NOVEMBER – rajzos eredményeink:
- Petőfi Sándor Általános Iskola által kiírt városi rajzpályázat „Kozmosz”
I. Gergely Nóra (Dózsa)
II. Mártai Judit (Dózsa) - Az Intercisa Múzeum „Mátyás király” pályázat díjazottjai a Dózsából:Szilasi Tamás
Takács Krisztián
Verbó Szabolcs
Üveges Márton
Fekete Roland - „Sió” országos pályázat díjazottja:
Tighargar Leila 6.a
- „Az otthon melege” című városi pályázat díjazottja:
Viczkó Vivien 3.a
- „Adventi fények” díjazottja:
Viczkó Vivien 3.a
- Interspar – „Karácsony a családban” rajzpályázat díjazottja:
Temesvári Patrik 3.a
DECEMBER 5. Mikulás-kupa (3-4. osztályos fiúk részére, városi focibajnokság)
3. hely: Dózsa csapata
Felkészítő tanár: Paprika Jenő, Szabó Péter
DECEMBER – rajzeredmények
- „Amire legjobban vágyom” rajzverseny résztvevői:Petőfi Sándor Általános Iskola – Mezőfalva
Széchenyi Zsigmond Általános Iskola – Baracs
Dózsa György Általános Iskola
Wesley-Da Capo Művészeti Iskola
Arany János Általános Iskola
Szilágyi Erzsébet Általános IskolaDíjazottak:
I. Bali Bettina (Wesley-Da Capo – Dózsa György Ált. Isk.)
I. Nagy Cintia (Arany János Ált. Isk.)
II. Kovács Andrea (Arany János Ált. Isk.)
Venkei Patrícia (Wesley-Da Capo – Dózsa György Ált. Isk.)
III. Karmacsi Kincső (Wesley-Da Capo – Dózsa György Ált. Isk.)
Illés Nóra (Dózsa György Ált. Isk.)Különdíjasok:
Nagy Zsuzsanna (Széchenyi – Baracs)
Kósa Franciska (Wesley-Da Capo – Dózsa György Ált. Isk.)
Farkas Dóra (Wesley-Da Capo – Dózsa György Ált. Isk.)
Kecskés Zsanett (Arany János Ált. Isk.)
Varga Gréta ( Szilágyi Erzsébet Ált. Isk.)
DECEMBER 8. Móra Ferenc Komplex Olvasóverseny (Arany János Ált. Isk.)
2. hely Bali Bettina 3.c
4. hely: Viczkó Vivien 3.a
részt vettek még: Csuka Marcell, Szenczi Balázs4.b, Balogh Lili(4.c), Bazsár Martin (4.c)
DECEMBER
- Fenyőfadíszítő-versenyen részt vett iskolák:Móra Ferenc Ált. Isk. 2 csoport
Gárdonyi Géza Ált. Isk.
Szilágyi Erzsébet Ált. Isk.
Vasvári Pál Ált. Isk.
Arany János Ált. Isk. 2 csoport
Baracs – Széchenyi Zsigmond Ált. Isk.
Dózsa György Ált. Isk.: Alsós, ÉKP-s, napközis csoport, 5. a,c,d; 6.d, 7.c,b.
Szervező: Pálmai Csilla
DECEMBER 10. Városi- és környéki Népdaléneklési Verseny (Gárdonyi G. Á. I.)
Arany minősítés : Üveges Márton 6.a (szólóének – továbbjutott)
Arany minősítés : Kovács Fanni 5.c (szólóének – továbbjutott)
Arany minősítés : 6.d csoportja
Barkóczi Gyula
Bazsó Rebeka
Budai Barnabás
Farkas Noémi
Török Fanni
Veres-Kovács Petra
Varga Kitta
Laufer Fruzsina 6.b
Ezüst minősítés : 5.c csoportja
Cserni Patrícia
Deák Cintia
Fehér Sándor
Illés Nóra
Király Richárd
Kovács Fanni
Kovács Renáta
Olasz Martin
Szabó Réka
Szloboda Fruzsina
Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes
A továbbjutottak részt vehetnek 2009. februárjában, a megyei népdaléneklési versenyen, Móron.
DECEMBER 18. Városi Fiú Teremlabdarúgás Diákolimpia
IV. korcsoportban 2. hely DÓZSA
Felkészítő tanár: Szabó Péter
DECEMBER 27. Pentele Lány Focikupa
4. hely: DÓZSA
Felkészítő tanár: Bécs Krisztina
2009
JANUÁR 13. Városi játékos sportvetélkedő (Gárdonyi G. Á. I.)
Elsős diákjaink vettek részt nagy lelkesedéssel.
Kísérők: Németh Szilvia, Hámori Erzsébet
JANUÁR 15. Városi Lány Teremlabdarúgás Diákolimpia
2. hely: DÓZSA
Felkészítő tanár: Bécs Krisztina
JANUÁR 17. MEGYEI Úszás Diákolimpia (“B” kategória)
III. korcsoport: Pintér Krisztián 8. hely 100m hátúszás
8. hely 100m gyorsúszás
Szabó Dóra 4. hely 100m gyorsúszás
IV. korcsoport: Rea Patrícia 2. hely 100m gyorsúszás
3. hely 100m mellúszás
Turcsány Norbert 3. hely 100m mellsúszás
JANUÁR 18. Merényi Kupa – Labdarúgó Emléktorna (fiú)
3-4. évfolyam7. hely: DÓZSA Felkészítő: Paprika Jenő
7-8. évfolyam1. hely: DÓZSA Felkészítő: Szabó Péter
FEBUÁR 14. Gárdonyi Kupa – Labdarúgás (fiú)
7-8. évfolyam6. hely: DÓZSA Felkészítő: Szabó Péter
FEBUÁR 18. VÁROSI Lány Kézilabda Diákolimpia
III. korcsoport 2. hely: DÓZSA Felkészítő: Szabó Péter
FEBUÁR 19. VÁROSI Kézilabda Diákolimpia
IV. korcsoport 2. hely: DÓZSA (lány) Felkészítő: Szabó Péter
IV. korcsoport 1. hely: DÓZSA (fiú) Felkészítő: Paprika Jenő
FEBRUÁR 26. Városi Angol nyelvi Verseny (Gárdonyi G. Á. I.)
4. hely: A csapat tagjai: Halász Evelin, Kárpáti Dorka, Csikós-Nagy Ákos (a 6.c tanulói)
Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
4. hely: A csapat tagjai: Thigarghar Leila, Deutschmann Ádám, Kutschi Bence (a 6.a tanulói)
Felkészítő tanár: Makkos Erika
FEBRUÁR 27. Megyei Népdaléneklési Verseny (Mór)
BRONZ minősítés : Kovács Fanni 5.c (szólóének)
BRONZ minősítés : 6.d csoportja
Barkóczi Gyula
Bazsó Rebeka
Budai Barnabás
Farkas Noémi
Török Fanni
Veres-Kovács Petra
Varga Kitta
Laufer Fruzsina 6.b
Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes
MÁRCIUS 3. Városi Angol Verseny (Arany János Á. I.)
2. hely: Ásványi Dániel (7.a)
3. hely: Kisded Kinga (7.a)
Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
MÁRCIUS 3. Városi Word-Internet (Arany János Á. I.)
2. hely: Ambrus Bence (8.a)
Felkészítő tanár: Juhászné Fejes Ildikó
MÁRCIUS 04. MEGYEI Fiú Kézilabda Diákolimpia – Elődöntő, ERCSI
1. hely: DÓZSA
Felkészítő tanár: Paprika Jenő
MÁRCIUS 10. Városi Helyesírási Verseny 4. osztályosoknak (Arany János Á. I.)
1. hely: Mészáros Mirtill (4.c)
Felkészítő tanár: Gajdó Krisztina
MÁRCIUS 12. MEGYEI Fiú Kézilabda Diákolimpia – DÖNTŐ, SEREGÉLYES
1. hely: DÓZSA
Felkészítő tanár: Paprika Jenő
MÁRCIUS 17. Városi Mezei Futás – Diákolimpia
I. Korcsoport: 4. hely: Fodor Neszta
III. korcsoport 4. hely: Szabó Olivér 6.c
Szervező tanárok: Paprika Jenő, Szabó Péter
MÁRCIUS 17. Városi Arany János Szavalóverseny (Arany János Á. I.)
3. hely: Kovács Panna (4.b)
Felkészítő tanár: Huszti Gabriella
MÁRCIUS 19. MEGYEI Fiú Röplabda Diákolimpia
III. korcsoport 3. hely: DÓZSA
Felkészítő tanár: Paprika Jenő
MÁRCIUS 25. Városi Logikai Matematikai Verseny (Szilágyi E. Á. I.)
3. hely: Erdős Tamás Arnold 2.c
4. hely: Nagy Dávid 3.c
Felkészítő tanár: Bíróné Karacs Ágnes
MÁRCIUS 25. Városi Word-Excel Verseny (Szilágyi E. Á. I.)
1. hely: Ambrus Bence (8.a)
Felkészítő tanár: Juhászné Fejes Ildikó
MÁRCIUS — VÍZ VILÁGNAPJA rajzpályázat díjazottai
Kósa Franciska 4.c
Melkvi Réka 7.a
Hankusz Henrietta 1.c
Raffay Kristóf 2.a
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
MÁRCIUS 31. SULI-PÓLÓ – V árosi Vízilabda – Diákolimpia
I. Korcsoport: 2. hely: DÓZSA
III. korcsoport 2. hely: DÓZSA
ÁPRILIS. 1. Városi Angol Verseny (Petőfi S. Á. I.)
5. évf. 1.hely : Lampert Viktor (5.a) Felkészítő tanár: Pavlicsek Csilla
2.hely : Tóháti Rebeka (5.a)Felkészítő tanár: Pavlicsek Csilla
6. évf. 1.hely : Thigarghar Leila (6.a) Felkészítő tanár: Makkos Erika
2.hely : Deutschmann Ádám (6.a) Felkészítő tanár: Makkos Erika
7. évf. 1.hely : Kisded Kinga (7.a) Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
3.hely : Ásványi Dániel (7.a) Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
8. évf. 3.hely : Ambrus Bence (8.a) Felkészítő tanár: Bodzás Boglárka
ÁPRILIS 2. Városi Integrált Vers-, Prózamondó és Énekverseny (Móra F. Á. I.)
3. hely: Oltyán Gabriella 3.b
Felkészítő tanár: Maczó Edit
ÁPRILIS 2. Szemere Gyula MEGYEI Helyesírási Verseny (SZÉKESFEHÉRVÁR)
1. hely: Mészáros Mirtill (4.c)
Felkészítő tanár: Gajdó Krisztina
ÁPRILIS 4. JAM-BULISOK A LURDY-HÁZBAN – DIÁKVÁLLALKOZÓK ORSZÁGOS VÁSÁRA Budapest
1. hely: A LEGJOBB ELADÓ CSAPAT (részletek a www.ejam.hu májusi hírlevelében!)
Felkészítő tanár: Beregi Istvánné, Juhászné Fejes Ildikó
ÁPRILIS 6. Városi Vidám Anyanyelvi Verseny (Petőfi S. Á. I.)
1. hely: Aczél Áron, Balogh Lili és Mészáros Mirtill (4.c)
5. hely: Jónás Fanni, Kovács Panna és Miholics Árpád (4.b)
Felkészítő tanár: Gajdó Krisztina és Huszti Józsefné
ÁPRILIS 7. Városi Vers- és Prózamondó Verseny (Vasvári P. Á. I.)
2. hely: Jovány Klaudia (2.d)
Felkészítő tanár: Hargitai Ferencné
3. hely: Zemankó Joel (2.b)
Felkészítő tanár: Tóhátiné Sólyom Gyöngyvér
3. hely: Marton Abigél (3.b)
Felkészítő tanár: Csikósné Maczó Edit
ÁPRILIS 16. Euklidészi Matematikaverseny (Városi) (Vasvári P. Á. I.)
1. hely: Kopp Bendegúz (6.c)
Felkészítő tanár: Tóth Györgyné
ÁPRILIS 16. Igaz Szó Tiszta Hangon – gálahangverseny 2009 – Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza
Iskolánk kórusa, Keszthelyiné Greschner Ágnes vezetésével ismét fellépett a Sándor Frigyes Zeneiskola által már második alkalommal megrendezett gálahangversenyen. A gála ötletgazdája Balogh Zoltán a Sándor Frigyes Zeneiskola igazgatója, aki a város általános-, és középiskolás diákjait versírásra hívta fel, majd ezeket a verseket maga, valamint tanárkollégái megzenésítették, végül a Zeneiskola gyermekzenekarával, és a város általános- és középiskolák kórusaival betaníttatta. Ezeket ismerhették meg mindazok, akik április 16-án a 18 órakor kezdődő gálahangversenyre elmentek.
Iskolánkból versírók is képviseltették magukat, mégpedig Juhász Balázs 5.d és Purger Andrea 7.a osztályos tanulóink, akiknek verseit megzenésítve hallhatta a közönség.
Gratulálunk mindannyiójuknak!
A 2007-ben először megrendezett eseményről itt lehet olvasni.
——————————————————————————————-
Ízelíőül álljon következzen egyik diákunk verse!
PURGER ANDREA: KIÁLTÁS
Emberek! Döntsük le
A népeket elválasztó falakat,
Mert a festetlen vászön üres és semmitmondó!
Színezzük be a világot,
Mert színesen szép.
Ne marjon el bennünket a faji hovatartozás.
Őrizzük meg azt a jó szokásunkat,
Hogy magyar, s nem magyar
Ilyen boldogságban, hitben és
Szeretetben éljen együtt.
NE forduljunk egymás ellen, és ne vitázzunk,
Mert a világnak szüksége van ránk!
ÁPRILIS 22. TERMÉSZETISMERET-KÖRNYEZETVÉDELEM Területi Verseny (Szilágyi Erzsébet. Á. I.)
2. hely: “Állatbarátok” csapat 4.c Tagjai: Aczél Áron, Balogh Lili, Mészáros Mirtill
Felkészítő tanár: Gajdó Krisztina
ÁPRILIS 24. LADIK – MEGYEI MÉDIAISMERETI VETÉLKEDŐ – SZÉKESFEHÉRVÁR
1. hely: TUTI TEAM csapat tagjai: Horváth Nikolett, Majzik Miranda,
Németh Adrienn, Németh Brenda,
Szöllős Nikolett, a 8. a osztály diákjai
Felkészítő tanár: Dömötörné Gráczer Erika
ÁPRILIS 25. Városi K&H Futóverseny (145 nevezett tanuló)
Iskolák közötti mozgósításban: DÓZSA: 3. hely
Szervező tanárok: Paprika Jenő, Szabó Péter és többi kollégánk
ÁPRILIS – “Horgász a pácban” Városi Rajzpályázat
2. hely: Bali Bettina 3.c
3. hely: Máthé Margit 3.b
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
ÁPRILIS – “Egészséges Életmód; Drogellenes Városi Rajzpályázat díjazottai:
Bali Bettina 3.c
Makrai Mercédesz 4.a
Szeri Enikő 4.c
Szeri Krisztina 2.d
Breznyán Alíz 5.b
Vasi Lili 5.b
Raffay Kristóf 2.a
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
MÁJUS 11. Városi Numerikus Számolási Verseny (Szórád M. Á. I. – Szórád-héten)
2. hely: KÖLLER DONÁT 2.c
Részt vett: Fejes Dávid 2.b
Felkészítő tanár: Bíróné Karacs Ágnes és Szárszó Lajos
MÁJUS 13. Városi Angol Nyelvi Csapatverseny (3. és 4. évfolyam) (Szórád M. Á. I. – Szórád-héten)
2. hely: a 3.c csapata (Bali Bettina, Fábián Dóra, Nagy Dávid, Rajcsányi Bence)
Felkészítő tanár: Makkos Erika és Robinson Erika Anna
3. hely: a 4.A CSAPATA (Baumühlner Viktória, Makrai Mercédesz, Mészáros Bertalan, Mészáros Emma)
Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
MÁJUS 13. Városi Atlétika Diákolimpia
csapat – lány: 2. hely DÓZSA
– fiú: 2. hely: DÓZSA
egyéni: 2. hely: Halász Evelin
3. hely: Kárpáti Dorka
3. hely: Szabó Máté
Felkészítő tanár: Paprika Jenő, Szabó Péter
MÁJUS 14. Városi MÉDIAVETÉLKEDŐ (Szórád M. Á. I. – Szórád-héten)
1. hely: A DÓZSA ISKOLA I. csapata (Szöllős Nikolett, Horváth Nikolett, Németh Adrienn)
3. hely: A DÓZSA ISKOLA II. csapata (Kovács Zsófia, Nagy Dóra, Sudár Adrienn) (mindannyian a 8.a diákjai)
Felkészítő tanár: Dömötörné Gráczer Erika
MÁJUS 19. MEGYEI Atlétika Diákolimpia – SZÉKESFEHÉRVÁR
Részt vett: HALÁSZ EVELIN 6.c
Kísérő tanár: Szabó Péter
MÁJUS 22 . Városi Matematikaverseny 4. évfolyam számára (Gárdonyi G. Á. I.)
1. hely: Szeder Patrik 4.a
Felkészítő tanár: Nagy Istvánné
2. hely: Bánóczki Petra 4.c
Felkészítő tanár: Gajdó Krisztina
Részt vett: Szenczi Balázs 4.b
Felkészítő tanár: Huszti Józsefné
MÁJUS 22- 23. LADIK – ORSZÁGOS MÉDIAISMERETI VETÉLKEDŐ – SZOLNOK
4. hely: TUTI TEAM csapat tagjai: Horváth Nikolett, Majzik Miranda,
Németh Adrienn, Németh Brenda,
Szöllős Nikolett, a 8. a osztály diákjai
KÜLÖNDÍJ: A Legjobb Bemutatkozó Műsor
Felkészítő tanár: Dömötörné Gráczer Erika
MÁJUS 27 . Városi Integrált Sor- és Váltóverseny (Móra F. Á. I. – szervezője: EGYMI)
2. hely: A DÓZSA ISKOLA DIÁKJAI
Balogh Kata 1.b
Hatvany Dávid 1.b
Forster Ákos 1.b
Sipter Marcell 3.a
Varga Martin 3.a
Oltyán Gabriella 3.b
Kísérő tanár: Németh Szilvia
MÁJUS 28. Saving the World Starts with You –ORSZÁGOS PROJEKTKÉSZÍTŐ PÁLYÁZAT (Oxford University Press szervező)
Fejér megye legjobbjaként került tovább CSUTI BETTINA és MELKVI RÉKA, a 7.a osztály tanulói az országos fordulóba.
Országos elismerésükre június 6-án kerül sor ünnepélyes díjátadó keretében a Budai Várban.
Felkészítő tanáruk ROBINSON ERIKA ANNA.
GRATULÁLUNK!
Országos szervezésű levelező versenyeken is részt vettek angolos tanítványaink.
Három csapatunk és két egyéni versenyzőnk vettt részt a TITOK levelezú versenyen Robinson Erika Anna tanárnő irányításával. Volt egy 4. osztályos csapatunk, Németh Nikolett és Nyegota Petra, ők 22. helyezést értek el az országos listán. Két hetedik osztályos csapatunk közül Csuti Bernadett és Kisded Kinga 11,. Székely Viktória és Venkei Patrícia pedig szintén 11. lett. Egyéni versenyzőink közül Katona Dorina a 7.c-ből a 8., Buruncz Ferenc a 7.a-ból a 22. helyezést szerezte meg.
Gratulálunk nekik!
MÁJUS – a DUNAFERR Balesetvédelmi Rajzpályázatán díjazottak:
Halász Evelin 6.c
Vasi Lili 5.b
Klein Balázs 5.a
Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
– Rajzkiállítás az Arany János Általános Iskolában a Dózsa iskola Wesley-Da Capo Művészeti Iskola festészet szakán tanuló diákok alkotásaiból (Megnyitó május 20-án)
JÚNIUS 04 . Gárdonyi “Barátság” Városi Futóverseny
5-6. évf. 60m 2. hely: Halász Evelin (6.c)
3. hely: Nagy Renátó (6.a)
800m 4. hely: Kárpáti Dorka (6.c)
3. hely: Szabó Olivér (6.c)
7-8. évf. 60m 5. hely: Németh Adrienn (8.a)
800m 3. hely: Rea Patrícia (8.a)
4. hely: Frierich Dávid (8.a)
Szervező tanárok: Paprika Jenő, Szabó Péter
Országos Közlekedésbiztonsági Verseny Vársoi Fordulója
1. hely: Bali Bettina 3.c (továbbjutott a megyei fordulóra)
Felkészítője: Bognárné Furuglyás Gabriella
Móra Ferenc Szövegértő- és Szépolvasási Városi Verseny
2. hely: Bali Bettina 3.c
4. hely: Viczkó Vivien 3.a
Részt vett még: Csuka Marcell 3.b, Szenczi Balázs 4.b, Balogh Lili és Bazsár Martin 4.c
Felkészítő tanárok: Csikósné Maczó Edit, Bebesi CSaba, Magyar Erika, Huszti Józsefné, Gajdó Krisztina
GRATULÁLUNK MINDEN DIÁKUNKNAK
ÉS
FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK
A KIVÁLÓ EREDMÉNYEIKHEZ!
– A dózsások