szeptember október november december január
február március április május június
SZEPTEMBER
– a Sió-pályázat idei nyertesei
– Európai autómentes nap (szeptember 22.)
Iskolák kerékpáros felvonulása
– 10. 13. Városi Integrált Sorverseny – Móra Ferenc Általános Iskola
III. helyezés – a Dózsa csapata
A csapat tagjai: Hammonche Ayman Dante 1.d, Tóth Levente 2.c, Hajós Krisztina 3.b,
Forster Ákos és Hatvany Dávid 4.b, László Hajnalka 4.c osztályos tanulók.
Kísérőjük: Németh Szilvia
– 10. 13. – SZÍNHÁZI PREMIER – Pál utcai fiúk
– 10. 14.BOLYAI MATEMATIKA VERSENY – Megyei-körzeti fordulóján elért helyezéseink:
4. évfolyamon: a “Csúcsfejek” (4.b) csapata 6. helyezést ért el.
Tagjai: Molnár Csenge, Molnár Lina, Lengyel Ákos, Rehák Ádám
Felkészítő tanáruk: Vizi-Németh Adrienn
5.évfolyamon: “Mazsi” (5.c) csapat 4. helyezett lett.
Tagjai: Gashi Ardián, Köller Donát, Németh Kristóf, Szlankovics Máté
Felkészítő tanáruk: Garamvölgyi Józsefné
– 10. 22. GYERMEKBARÁT-KUPA – TATA (országos verseny)
A Dunaújvárosi Sportiskola 1999-es fiú kézilabdacsapata Tatán, a Gyermekbarát Kupán szoros küzdelem után ARANYÉRMET szerzett. A csapat dózsás diákjai: Nagy Dávid 6. c és a 6.b osztályból Takács Ádám, aki korosztálya gólkirálya is lett. Gratulálunk!
– 10.25. Városi Paint Verseny 3-4. évfolyamosok számára – Szilágyi tagiskola
III. hely: Papp Vivien 4.
Felkészítője: Juhászné Fejes Ildikó
– 10. 27. Városi Komplex Természettudományi Vetélkedő – Bánki Donát Gimn. és Szakközépisk.
A 8. osztályosok számára rendezett versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el! Gratulálunk!
A csapat tagjai a 8.a osztály tanulói: Tóháti Rebeka, Juhász Balázs, Lampert Viktor
Felkészítő tanáruk: Csapó Mária. Garamvölgyi Józsefné, Tóth Györgyné
– 11. 14. GÁRDONYI-KUPA – Tollaslabda verseny dobogósai (a Dózsások közül):
3-4. osztályos lányoknál: III. hely – DÁNIEL RÉKA
5-6. osztályos fiúknál: I. hely – PINTÉR GERGŐ
III. hely – GASHI ADRIÁN
– 11. 17. “KÖRNYEZETÜNK KÉMIÁJA”
Városi Kémia- és Környezetvédelmi Verseny – Lorántffy Szakközépiskola, 7-8. évf. részére
I. hely: Lampert Viktor 8.a
Felkészítője: Csapó Mária, Tóth Györgyné
– 11. 20. “ÖRÖKMOZGÓ” Kistérségi Gyermak Aerobic verseny – Adony
Arany minősítés “Hattyú Lányok” csapat: Varga Jázmin, Vasas Réka
Ezüst minősítés “Tücskök” csapat: Viczai Ágota, Vasas Zsófia
Bronz minősítés “Madagaszkár” csapat
Felkészítőjük: Rábavölgyi Zoltánné
– 11. 21. Városi Német Szépkiejtési Verseny – Szilágyi tagiskola
II. hely: MIHOLICS ÁRPÁD 7.b
Felkészítője: Németh Valéria
– 11. 22. Városi rajzverseny Lorántffy Zsuzsannáról – Lorántffy szakiskola pályázata
Díjazottaink: Breznyán Alíz és Béres Bettina a 8. b osztályból
Felkészítője: Pálmai Csilla
– 11. 24. Rajzpályázati sikerünk – Székesfehérváron
– 11. 29. Kistérségi Komplex Természettudományi Verseny – Petőfi S. Ált. Isk.
III. helyezés: Dózsa iskola csapata
A csapat tagjai: Szopka Dóra 6.b, Szepesi Hanna 7.c, Krajsek Kamill 8.a
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 11. 29. Városi GPSz Informatikai Csapatverseny – Rudas Szakközépiskola – Rudas-cikk
I. helyezés: Dózsa iskola csapata
A csapat tagjai: Lampert Viktor, Tóháti Rebeka, Juhász Balázs 8.a
Felkészítőjük: Juhászné Fejes Ildikó
– 12. 05. Városi verseny az egészséges életmódról – Lorántffy középiskola
I. hely: Szilágyi-csapat: Bezerédi Enikő, Kovács Vivien, Sipos János, Váradi Vanessza 8.e,f.
II. hely: Dózsa-csapat: Farkas Tímea, Szabó Réka, Tóth Barbara, Vadász Martina 8.c
A Dózsa-csapat felkészítői: Csapó Mária, Temesiné Garas Anikó
– 12. 06. Mikulás-kupa – fiú foci a város 5-6. évfolyamosai számára – Dózsa iskola
– 12. 06. Városi Word-Paint verseny – Szilágyi tagiskola
I. hely: JOVÁNY KLAUDIA 5.d
III. hely: BALI BETTINA 6.c
Felkészítője: Juhászné Fejes Ildikó
– 12. 06. Télapó-vetélkedő – Szilágyi iskolában
I. hely: 5.d csapata
tagjai: Bojér Nikoletta, Klárik Mirjam, Magony Aladár, Parádi Norbert, Sárvári Regina
II. hely: Szilágyi iskola 8.e
III. hely: 7. c csapata
tagjai: Aczél Áron, Kiss Bianka, Klujber Katalin, Szepesi Hanna, Tóth Helga
– 12. 06. Városi Angol Nyelvi Csapatverseny – Petőfi Sándor Általános Iskola
3-4-5. osztályos diákok csapataink
Sima csapat: III. hely
A csapat tagjai: Zombori Máté 3.c, Halász Péter 4.d, Köller Donát 5.c
Tagozatos csapat:
A csapat tagjai: Zsákovics Dóra 3.a, Kelemen Richárd 4.a, Deuchmann Máté 5.a
Felkészítőik:
Fülöp Krisztina, Makkos Erika, Pavlicsek Csilla, Tisza Tímea
– 12. 07. Városi Számítástechnikai Verseny – Bánki középiskola
I. hely: Jáger Bettina 8.a
III. hely: Juhász Balázs 8.a
csapatversenyben: III. hely – Dózsa csapata
A csapat tagjai: Gál Dávid, Gyetkó Marietta, Jáger Bettina, Juhász Balázs, Sándor Ádám
Felkészítőjük: Juhászné Fejes Ildikó
– 12. 08. JÁTSSZUNK MOST EGYÜTT! – Vetélkedő az MMK-ban
I. hely: “Pegazus” csapat
A csapat tagjai: Gál Borbála Kinga, Szabó Dorka, Szabó Gergő, Zombori Máté – 3.c
Felkészítőjük: Gajdó Krisztina
III. hely: “Vadmacskák” csapata
A csapat tagjai: Kovács Dóra, Kovács Viktória, Magyar Zsófia, Palocsa Kristóf, Simon Kornélia – 3.a
Felkészítőjük: Huszti Gabriella
– 12. 10. MIKULÁS Fiú Mini Röplabda Torna
II. hely: Dózsa csapata
– 12. 17. Városi Judó Fenyőkupa – Rudas Iskolában
I. hely: Ottinger Péter
– 12. 17. Szabadfogású birkózás – Mezőfalva
I. hely: Kernács Pál (32 kg-os súlycsopor)
2012
JANUÁR
– Mészáros Emma 7.a ARANY TOLLHEGY-díjas!
– 01. 09. Városi Tollaslabda diákolimpia
II. korcsoport: II. hely: Dániel Réka
IV. hely: Fődi Csilla és Fődi Erika
III. korcsoport: I. hely: Pintér Gergő
III. hely: Gashi Ardián
– 01. 13. Városi versenyek A MAGYAR KULTÚRA NAPJA tiszteletére– SzIG
RAJZ-kategória
CSERNI PATRÍCIA I. hely
Felkészítője: Pálmai Csilla
NÉPDAL-kategória
Dózsa iskola “Pintyőkék” kórusa: III. hely
Felkészítőjük: Keszthelyiné Greschner Ágnes
A kórus tagjai: Keszthelyi Zsófia, Klárik Mirjam, Tóth Eszter (5. évf.)
Deák Cintia, Farkas Tímea, Fehér Sándor, Harcos Dominika, Kovács Fanni, Olasz Martin (8. évf.)
– 01. 15. Merényi Kupa – foci
IV. hely: Dózsa csapata a IV. korcsoportban
– 01. 20. “Könyvfaló kerestetik” – a József Attila Könyvtár versenye gyerekek számára
A Dózsa iskola díjazottjai:
I. hely: Szabó Dorka 3.c
2. hely: Németh Zsanett
5. hely: Farkas Dóra 4.d
– 01. 22. Merényi Kupa – foci
III. hely: Dózsa csapata a II. korcsoportban
– 01. 23. Városi játékos sportverseny – Diákolimpia
II. hely: Dózsa csapata
– 01. 28. Megyei Tollaslabda Diákolimpia – Székesfehérvár
III. hely: Gashi Ardián
IV. hely: Pintér Gergő
FEBUÁR
– 02. 01. Városi MÓRICZ-KUPA ASZTALITENISZ BAJNOKSÁG – Móricz Zs. Á. I.
II. hely: Dózsa-csapat
A csapat tagjai: Ármos Tamás 8.b, Szepesi Hanna 7.a, Bali Bettina 6.a
– 02. 09. 4. évfolyamosok Vidám Anyanyelvi vetélkedője – Petőfi S. Á. I.
IV. hely: Budavári Panna, Lengyel Ákos, Kelemen Richárd
V. hely: Karcsai Róza, Rehák Ádám, Szalai Gréta
– 02. 28. 4. évfolyamosok Városi és Városkörnyéki Matematika versenye – Arany J. Á. I.
I. hely: Bánhegyi Barnabás 4.d
– 02. 28. Városi Angol nyelvi Verseny – Gárdonyi G. Á. I.
Nem tagozatosaink: III. helyezés
Csapattagok: Bali Bettina, Illés Tamás, Posch Vivien (6.c) – felkészítő: Makkor Erika
Tagozatosaink: III. helyezés
Csapattagok: Ásványi Enikő, Schmidt Dorina, Tőkési Éva (6.a) – Felkészítő: Tisza Tímea
MÁRCIUS
– 03. 03. Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei fordulója (díjátadó)- Székesfehérvár
III. hely: Köller Donát 5.c
Felkészítő tanára: Garamvölgyi Józsefné
– 03. 07. – Városi és környéki kémia verseny – Petőfi Sándor Általános Iskola
II. hely: Lampert Viktor 8.a
III. hely: Nyegota Petra 7.a
Felkészítő tanáraik: Móró Józsefné és Tóth Györgyné. Gratulálunk!
– 03. 07. Simonyi Zsigmond Kárpátmedencei Helyesírási Verseny– területi forduló (helyi)
95%-os eredmény: Cserpes Fanni 5.d és Bali Bettina 6.c
Felkészítőjük: Horváth Zoltánné
– 03. 08. “Kölyöklabor” – Előadás és kísérletek Budapesten
Iskolánk 30 tanulója (5-6. évfolyamosok), valamint Garamvölgyi Józsefné, Móró Józsefné ezen a napon Budapesten egy rövid városligeti séta után, érdekes előadást hallgattak meg a környezetvédelemmel kapcsolatban. A “Kölyöklabor” elnevezésű programot a BASF vegyészeti cég hirdette meg. Ezután diákjaink maguk is kipróbálhattak néhány kémiai kísérletet. A foglalkozást a Közlekedési Múzeum megtekintésével zárták. A kirándulást iskolánk alapítványa is támogatta.
– 03. 13. Városi Angol Nyelvi Verseny – Arany János Általános Iskola
Tagozatosok eredményei:
I. hely: Vincze Zsuzsanna 7.a
II. hely: Németh Nikolett 7.a
III. hely: Makrai Mercédesz 7.a
Nem-tagozatosaink eredményei:
II. hely: Szepesi Hanna 7.c
V. hely: Aczél Áron 7.c
A diákok felkészítője Robinson Erika Anna tanárnő. Gratulálunk!
– Városi- és városkörnyéki Word-Excel verseny – Szilágyi Általános Iskola
II. hely: Bazsár Martin 7.c – a hetedikes évfolyamon
Felkészítője: Juhászné Fejes Ildikó
– 03. 19. Városi kézilabda diákolimpia
I. hely: DÓZSA csapata – IV. korcsoport a lányoknál
– 03. 19. NEMZETKÖZI KENGURU MATEMATIKA VERSENY
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2012
Csodaszép eredményeket értünk el a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen, melyet iskolánkban bonyolítottuk le március 19.-én 10 órakor. Több mint 90 tanulónk vett részt sikeresen a versenyen. Minden jelentkező diákot jutalmaztunk egy-egy oklevéllel, és egy kis apró ajándékkal, valamint az évfolyam első két diákja még könyvet és tollat is kapott. Az iskola szervező tanára: Pavlicsek Csilla
Eredményeink iskola, valamint megyei szinten:
2. évfolyam:
I. Borbás Panna felkészítője: Bognárné Furuglyás Gabriella
II. Juhász Adorján felkészítője: Bognárné Furuglyás Gabriella
3. évfolyam:
I. Simon Kornélia felkészítője: Huszti Józsefné
II. Németh Ferenc felkészítője: Fülöp Krisztina
4. évfolyam:
I. Lengyel Ákos – megyei 6. hely; felkészítője: Vízi-Németh Adrienn
II. Váraljai Liza; felkészítője:Licsák Andrásné Andrea
5. évfolyam:
I. Gashi Ardián – megyei 2. hely; felkészítője: Garamvölgyi Józsefné
II. Erdős Tamás Arnold – megyei 8. hely; felkészítője: Garamvölgyi Józsefné
Köszönjük minden diáknak a sikeres részvételt, valamint az összes felkészítő tanár munkáját!
Reméljük, hogy jövőre is találkozunk!
A cikk írója: Pavlicsek Csilla
– 03. 20. Városi mezei futás-diákolimpia
I. hely: Fodor Neszta (2.kcs), Rácz Adrián (2.kcs), Rácz Kevin (3.kcs)
II. hely: Halász Péter (2.kcs)
III. hely: Csapó Kincső (2.kcs)
– 03. 22. Megyei Környezetvédelmi Verseny (Víz világnapja alk.) – Székesfehérvár
Csapatunk tagjai: Balogh Brenda, Nyegota Petra, Vincze Zsuzsanna
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 03. 22. Megyei Röplabda Diákolimpia – Székesfehérvár
I. hely: Dózsa csapata
A csapat tagjai: Csányi Tamás, Csizmadia Tamás, Fekete Soma, Lampert Viktor, Móró Ákos
Nemes Gábor, Pesti Roland, Szabó Péter (4.kcs)
– 03. 23. Megyei Kézilabda Diákolimpia – Mór
I. hely: Dózsa-Szilágyi lánycsapat (4.kcs)
A csapat tagjai: Csapó Kincső, Fodor Neszta, Gyetkó Marietta, Héring Fanni,
Horváth Krisztina, Kemény Dóra, Vasi Lili
I. hely: Dózsa-Szilágyi fiúcsapat (4.kcs)
– 03. 23. Városi Környezetvédelmi Verseny 5-6. évfolyam számára – Föld Napja alkalmából
– 03. 24. Országos Tollaslabda diákolimpia – Budapest
részvevőink: Gashi Ardian és Pintér Gergő
– 03. 29. Megyei Mezei futás Diákolimpia – Székesfehérvár
IV. hely: Rácz Adrian, Rácz Kevin
részt vett: Csapó Kincső
– 03. 30. “A kőkortól a legújabb korig” c. diákpályázat – Intercisa Múzeum
I. hely: Táltos csapat 3.c
A csapat tagjai:
Bárdos Marcell, Czakó Károly, Györki Alexandra, Nagy Anna Fruzsina, Németh Ferenc, Papp Tamás, Rózsa Lili, Tóth Szilárd
Felkészítőjük: Gajdó Krisztina
– 03. 30. I. Országos SNI Szépíró Verseny – Székesfehérvár
I. hely: Juhász István 3.e – a Szilágyi tagiskola diákja továbbjutott az országos döntőre. Gratulálunk!
Iskolánkból indultak még:
II. kategória: Hajós Krisztina, László Hajnalka
III. kategória: Boros Dávid, Oltyán Gabriella valamint Fartelj Dóra (Szilágyi tagiskola)
– 03. 31. Kis Biológusok Talákozója – SziG
Különdíj: Tóháti Rebeka 8.a
Csapattagok:
Balázs Dzsenifer, Kőhalmi Ildikó, Pintér Dorina 7,a; Tóháti Rebeka 8.a; Breznzán Alíz 8.b
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 03. 31. Országos Diákszövetkezetek Vására – Budapest
A Cserépfia Rt. (iskolánk csapata) a LEGÖTLESEBB TERMÉK díját nyerte el!
A csapat tagjai:
Bieganski Vivien, Cserni Ágota, Gáspár Judit, Hankusz Henrietta, Juhász Imola, Kozma Fanni 4. c osztályosok,
Izsák Bettina, Molnár Csenge, Molnár Lina 4.b osztályosok,
Izsák Anna és Pahocsa Kristóf a 3.a osztályból, valamint
Izsák Lili az 1. d osztályból.
Gratulálunk a csapatnak és felkészítőjüknek, Dr. Beregi Istvánnénak!
ÁPRILIS
– 04. 02. Városi német és angol országismereti versenyeink
– 04. 03. 4. évfolyamosok Városi Versmondó Versenye – Móricz Zs. Á. I.
PEGAZUS-DÍJ (arany minősítés): Molnár Csenge 4.b
Felkészítője: Simon Gyuláné
– 04. 07. “NAGY VAGY” – Iskolák Országos Ügyességi Vetélkedője – Budapest
Szabó Péter kollégánk kezdeményezésére iskolánk diák-szülő csapata is részt vett az általános iskolák országos ügyességi vetélkedőjén, a Nagy Vagy!-on. A selejtezőn elsőként kerültek be a középdöntőbe, végül, a döntőben a dobogó 3. fokát, azaz
a III. helyet
nyertük el, és az ezzel járó, az egész iskolának illetve a részvevő diákoknak szóló ajándékokat.
Gratulálunk a csapatnak és a felkészítőknek!
A csapat tagjai:
Ármos Tamás 8.b,
Fodor Neszta 5.b,
valamint szülei: Fodor Szabolcs és Fodorné Babrányi Tünde
Gyetkó Marietta 8.a
Halász Péter 4.d
Kollár Máté 7.c
a pótjátékosok: Csapó Kincső 4.d és Szepesi Hanna 7.c
Felkészítőik, és a Csapat tagjai is: Szabó Péter (Dózsa) és Meggyes Rita (Szilágyi)
A drukkerek csapatkapitánya: Paprika Jenő
A drukkerek:
Simon Kornélia, Vadas Mihály, Szamák Ketrin, Erdős Marianna, Pahocsa Kristóf, Pahocsa László, Pölöskei Tamás, Pölöskeiné Zeleszkó Ágnes, Raffay Kristóf, Márhoffer Csilla, Tompa Dominika, Tóth Dániel, Farkas Máté, Tiser Mercédesz, Horváth Valéria, Keszthelyi Zsófia, Tóth Eszter Zsófia, Tóthné Kálmán Márta, Szélig Marcell, Erdei Dominik, Kovács Diána, Nagy Gergő Attila, Szabó Dávid Tibor, Tőkési Éva, Fekete Vivien Vanessza, Lakatos Petra, Csáki Gergő, Rácz Tibor, Kovács Panna, Szabó Vivien, Fuszenecker Andrea, Botlik Amanda, Lőrincz Rebeka, Tóth Helga, Aczél Áron, Szabó Viktor, Müller Balázs, Bazsár Martin, Szabó Péter, Léránt Sára, Krajsek Kamill, Tompa Dávid, Johan Tamás, Faragó István, Császár Enikő Mercédesz, Novákovics Regina, Deák Cintia, Tóháti Rebeka, Sebestyén Viktória, Zakhar Vivien, Vasas Dániel, Székely Melinda, Furják Dániel, Szabó Réka, Tóth Barbara, Nagy Tamás, Bartos Gábor, Varga Mónika, Varga Nikolett, Szopka Anna, Ármos Józsefné, Ármos Anita, Keszthelyiné Greschner Ágnes, Keszthelyi Zsófia, Miklós Gabriella, Molnár Attila, Paprika Jenő.
Szponzoraink (feltöltés alatt)
GALÉRIÁNK a Nagy Vagy vetélkedőről
– 04. 10. Országos Katasztrófavédelmi Verseny
Csapattagok
Felkészítőjük: Szabó Péter
– 04. 16. Városi Atlétikai Diákolimpia II. Korcsoport
2. hely: Fodor Neszta 5.b (egyéni)
3. hely: Csapó Kincső 5.b (egyéni)
1. hely: Rácz Adrián (egyéni)
2. hely: Dózsa fiúcsapata
– 04. 17. ORSZÁGOS MEZEI FUTÁS DIÁKOLIMPIA – Gödöllő
220 indulóból Rácz Kevin 6.b a 22. helyen végzett a III. korcsoportban.
– 04. 21. Simonyi Helyesírási Országos Verseny – városi és megyei fordulói
5. évfolyamon: CSERPES FANNI 5.d – Városi: I. hely, Megyei IV. hely
6. évfolyamon: BALI BETTINA 6.c – Városi: III. hely, Megyei: 18. hely
Felkészítőjük: Horváth Zoltánné
– 04. 21. I. Országos SNI Szépíró Verseny – Budapest
I. hely: JUHÁSZ ISTVÁN 3.e – Szilágyi tagiskola
Gratulálunk!
– 04. 23. Városi Környezetvédelmi Verseny 5-6. évfolyam számára – Dózsa Iskola
I. hely: Temesi Márk 6.b
II. hely: Illés Tamás 6.c
III. hely: Suta Andrea 5.c
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 04. 25. ORSZÁGOS FIÚ KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA, Elődöntő – Mór
3. hely: Dózsa-Szilágyi csapata (III. kcs.)
– 04. 27. ORSZÁGOS LEÁNY KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA, Elődöntő – Mór
2. hely: Dózsa-Szilágyi csapata (IV.kcs.)
– Dátum nélkül:
- FURFANG Kiadó által meghirdetett országos levelező földrajz-verseny
Markó Fanni 7.e – Különdíjas
- Téli Madaraink – megyei levelező verseny döntőjébe jutottak:
7.a csapata: Balogh Brenda, Kőhalmi Ildikó, Nyegota Petra, Vincze Zsuzsanna
6.c csapata: Bali Bettina, Pap Mirjam, Szabó Dorottya, Szatmári Dalma
A döntő május 16-án lesz Seregélyesen.
Felkészítőjük: Csapó Mária
MÁJUS
– 05. 09. Természet-Ember-Környezet megyei verseny – Székesfehérvár
I. hely: Csehi Levente és Nagy Richárd 4.b
Felkészítőjük: Vizi-Németh Adrienn
A megyei döntőbe jutottak a 6-7. évfolyamból:
IV. hely: Kanicsár Gergő és Takács Kristóf (7.c)
valamint részt vettek még:Bali Bettina, Szabó Dóra (6.c),
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 05. 09. Városi Szövegértési Verseny 4. évfolyamosok számára – Dózsa iskola
– 05. 10. ORSZÁGOS FIÚ RÖPLABDA DIÁOLIMPIA, Elődöntő
1. hely: Dózsa-Szilágyi csapata
Kaszás Viktor, Lampert Viktor, Móró Ákos, Pesti Roland, Szabó Péter
– 05. 16. Téli Madaraink Országos Verseny – Seregélyes
III. hely: Bali Bettina – Pap Mirjam – Szabó Dorottya – Szatmári Dalma 6.c
Részt vettek még a 7-8. évfolyamról: Balogh Brenda, Kőhalmi Ildikó, Nyegota Petra, Vincze Zsuzsanna a 7.a osztály tanulói.
Felkészítőjük: Csapó Mária
– 05. 17. “Felelj, ha tudsz” városi vetélkedő – MMK, Dunaújváros
I. hely: a 3.a LEGUÁNCICÁK csapata
a csapat tagjai: Kivács Dóra, Kovács Viktória, Magyar Zsófia, Pahocsa Kristóf
Felkészítőjük: Huszti Józsefné
II. hely: a 4.a LOVASLÁNYOK csapata
a csapat tagjai: Horváth Kitti, Rehány Kitti, Szalai Gréta, Viczenyk Fatime
Felkészítőjük: Flick Szabina
– 05. 23. Városi Integrációs Sor- és Váltóverseny – Petőfi iskolában, a Móra iskolával közös szervezésben
II. hely: a Dózsa iskola csapata
a csapat tagjai:
Forster Ákos 4.b, Hajós Krisztina 3.b, Hatvany Dávid 4.b, László Hajnalka 4.c, Tóth Levente 2.c
– 05. 24. Megyei Atlétika Diákolimpia – Székesfehérvár
Magasugrás IV. hely: Szelmann Eszter 7.a (III. kcs)
– 05. 31. Delfin Kupa – Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros
200 m gyorsúszás: I. hely: Bak Daniella, Viczenyk Fatime, Rehány Kitti 4.a
50 m mellúszás: II. hely: Rehány Kitti 4.a
150m hát-, mell-, gyorsúszás: I. hely: Bak Daniella 4.a, III. hely: Viczenyk Fatime 4.a
Dózsás diákjaink sikere a Sándor Frigyes Zeneiskolában:
IV. Országos Harmonikaverseny – Budapest
I. díj: Kovács Renáta 8.b
Különdíj: Csuka Marcell 6.b
döntős: Mészáros Emma 7.a
IV. NEMZETKÖZI HARMONIKA FESZTIVÁL – Bijelina, Szerb Köztársaság
II. díj: Kovács Renáta 8.b
III. díj: Mészáros Emma 7.a
I. NEMZETKÖZI ZENEISKOLAI VERSENY – Óbecse, Szerb Köztársaság
I. díj: Csuka Marcell 6.b
Gratulálunk diákjainknak, és kitűnő tanáruknak, Mészáros Melindának!
JÚNIUS
– 06. 01-03. ORSZÁGOS RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA – Pécs
V. hely: Dózsa-Szilágyi csapat (IV.kcs)
Csapó Kincső, Fodor Neszta, Gyetkó Marietta, Héring Fanni, Horváth Krisztina, Kemény Dóra, Vasi Lili
– 06. 05. Képes Öko-Napló Verseny– országos verseny
a Panasonic Marketing Europe GmbH South-East Europe Fióktelep ÖKO Bizottságának döntése alapján a 2012. évben
kiemelkedő teljesítményt nyújtott
a dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola 3. b osztályos tanulója,
BÁN LUCA
Projektvezetője: Pavlicsek Csilla
GRATULÁLUNK!
– 06. 09-10. ORSZÁGOS KAJAK DIÁKOLIMPIA – Sukoró
III. hely: Pintér Krisztián 8.a (C1 serdülő kategória, 2000m)
– 06. 11. XIX. Euklédeszi Matematika Verseny – Vasvári Pál Általános Iskola
II. hely: Köller Donát 5.c
II. hely: Takács Kristóf 7.c
III. hely: Bali Bettina 6.c
III. hely: Juhász Balázs 8.a
IV. hely: Nyegota Petra 7.a
IV. hely: Johan Tamás 8.b
Felkészítő tanáraik: Garamvölgyi Józsefné, Várnagyné Garajszki Zsuzsanna
Szívből gratulálunk minannyiójuknak ehhez a szép sikerhez!
– 06. 20. KITŰNŐ TANULÓINK ÉS DÍJAZOTT DIÁKJAINK LISTÁJA
GRATULÁLUNK MINDEN DIÁKUNKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK
A KIVÁLÓ EREDMÉNYEIKHEZ!