Dolgozóink

Iskolavezetőség:

Biró Éva Zsuzsanna igazgató
Gajdó Krisztina alsós igazgatóhelyettes
Molnár Attila felsős igazgatóhelyettes

Pedagógusok:

Aranyos-Losonci Ildikó
Baksa Judit
Bebesi Csaba
Biró Éva Zsuzsanna
Bodáné Süki Anikó
Bognárné Furuglyás Gabriella
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Csapó Mária
Dusza Gabriella
Farkas Beáta
Gajdó Krisztina
Gebeiné Szárszó Judit
Görög Gabriella
Hegedűs-Szabó Eszter
Hegedűsné Látos Andrea
Hermann Noémi
Horti Zsófia
Jánosiné Szegfű Andrea
Keszthelyiné Greschner Ágnes
Lukács Ildikó
Magyar Erika
Márta-Kalmár Diána
Meisitzné Ács Nóra
Mészárosné Mayer Gabriella
Miklós Gabriella
Molnár Attila
Móró Józsefné
Nagyidai Zsuzsanna
Novák Gáborné
Pálné Kellner Márta
Paprika Jenő
Rauf Andrea
Robinson Erika Anna
Rózsa Márta
Sártory Gabriella
Sidóné Pavlicsek Csilla
Siposné Nagy Krisztina
Simon Gyuláné
Sólyom Gyöngyvér
Szabó Gabriella
Szabóné Vida Andrea
Szárszó Lajos
Szerencse Andrea
Szentkuti Andrea
Szőke Genovéva (óraadó)
Takács-Mittág Anikó
Tatár Edina
Tisza Tímea
Tóth-Gyalus Fruzsina
Tóth Györgyné
Udvardi Dóra
Vesztergomné Szurma Beáta
Vízi-Németh Adrienn
Voleinné Szlávik Judit

Intézményi dolgozók:

Iskolatitkár :
Kiss Zoltánné

Rendszergazda:
Bazsár Imre

Pedagógiai asszisztensek:
Kárpátiné Paál Rita
Nagy Erzsébet
Németh-Vaderna Krisztina
Véghné Tóth Ágnes

Gyógypedagógia, fejlesztés:
Soósné Tari Tíma
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Bognárné Furuglyás Gabriella
Hermann Noémi
Magyar Erika

Gyógytestnevelő:
Szabóné Vida Andrea
.
Technikai dolgozók:
Báló József – karbantartó
Forster Tiborné – gondnok
Kulcsár Istvánné – portás

.
Takarítóink:
Bakó Zoltánné
Böröcz Györgyné
Kárász Anett
Nyámádi Noémi
Jákovicsné Nyámádi Noémi
Régerné Liska Tímea
Supperné Baráth Zita
Osztályfőnökök
1.a angol tagozat Bebesi Csaba
Bodáné Süki Anikó
5.a angol tagozat Molnár Attila
1.b KOMP, német Siposné Nagy Krisztina 5.b német tagozat Feketéné Bodnár Ildikó
1.c ÉKP, angol Hegedűsné Látos Andrea
Novák Gáborné
5.c angol Takács-Mittág Anikó
1.d ÉKP, német Gajdó Krisztina
Farkas Beáta
Sátory Gabriella
5.d ÉKP német Szerencse Andrea
2.a angol tagozat Facskó Ágnes
Flick Szabina
6.a angol tagozat Tisza Tímea
2.b KOMP, német Simon Gyuláné
Vizi-Németh Adrienn
6.b német tagozat Nagyidai Zsuzsanna
2.c ÉKP, angol Hermann Noémi
Pálné Kellner Márta
Rauf Andrea
6.c angol Voleinné Szlávik Judit
3.a angol tagozat Jánosiné Szegfű Andrea
Mészárosné Majer Gabriella
6.d német Szabóné Vida Andrea
3.b KOMP, német Sólyom Gyöngyvér
Szárszó Lajos
7.a angol tagozat Paprika Jenő
3.c ÉKP, angol Aranyos Losonci Ildikó
Vesztergomné Szurma Beáta
7.b német tagozat Keszthelyiné Greschner Ágnes
3.d ÉKP, német Sidóné Pavlicsek Csilla
Hegedűs Szabó Eszter
7.c angol Rózsa Márta
4.a angol tagozat Gebeiné Szárszó Judit
Szabó Gabriella
7.d angol tagozat Biró Éva Zsuzsanna
4.b KOMP, német Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Dusza Gabriella
8.a angol tagozat Lukács Ildikó
4.c ÉKP, angol Bognárné Furuglyás Gabriella
Magyar Erika
8.b német tagozat Tatár Edina
4.d 8.c angol Csapó Mária

 

Volt dózsás dolgozóink:

Antal Istvánné Márta (igazgatónk) Halupka Lászlóné Pálfi Tiborné
Anderkó Ivett
Hargitai Ferencné Pákozdi Gabriella
Babucsik Pál Herczeg Béla Patakiné Kovács Veronika
Badi Imre Dr. Horváth Ferencné Erzsébet Pandúrné Szászin Katalin
Bálint Éva Horváth Lászlóné Pancsika Rábavölgyi Zoltánné
Balla Zoltánné Horváth Zoltánné Rehány János
Bartók Gábor Ivacs Júlia Rejtő Jánosné
Böröcz Imre Jáksó Józsefné Ruffing Péter
Bukó Ferenc Johan Fanni Schneider Csilla
Dr. Beregi Istvánné Kanyik Zoltánné Téglás Klára Simon Gyula
Berta Pálné Zsuzsa Kiss Andrásné Magdolna Sófalvi Istvánné Magdolna
Bécs Krisztina Kiss Józsefné Rózsa Solymár Istvánné Julianna
Bíróné Karacs Ágnes (alsós ig.h.) Kondorné Mrázik Katalin Solymossi Károlyné
Boronkai Lászlóné Julika (iskolatitkár 25 évig) Koppány Emese Sólyomné Soós Hedvig
Borovszkyné Győr Zsuzsanna (címzetes igazgatónk) Korsoveczkiné Balló Erzsébet (címzetes igazgatónk) Stadler Lászlóné Éva
Böröczki Adrienn Kóti István Sudár Judit
Csatlós Istvánné Éva Költő Józsefné Magdolna Szabó Péter
Csikósné Maczó Edit Körmöczi Melinda Dr. Szegedi Józsefné Klára
Csősz István Krepsz Erzsébet Székely Gézáné Éva
Dobány Sándor Kudelich Éva Szilárdi János
Domokos Andrásné Juli Kurisné Köller Anikó Szuprics Tamás
Dömötörné Gráczer Erika Ladóczkiné Ötvös Erzsébet Dr. Takács Miklósné
Erdélyi Barbara Dr. Lakatos Lászlóné Katalin Dr. Tarjáni Györgyné Mária
Facskó Ágnes Lázár Lászlóné Torda Viktorné Magdolna
Fauszt Ferencné Ida Lengyel Árpádné Mária Tóth Ildikó
Fejes Ildikó

Feketéné Bodnár Ildikó

Lengyel Mária (Pucika) Tóth Ágnes
Forczeg Ágnes Lipták Gyuláné Emília Tóth Adrienn
Forgács Magdolna Madár Gizella Váczi Jánosné Irén
Friedrichné Pethő Ilona Makkos Erika Vadász Gyula
Fuchs Jánosné Márkliné Huszárik Mária Vágó Jánosné Klára (Kömény A-né)
Fülöp Krisztina Molnár Lajosné Gitta Váradi Szilvia
Garamvölgyi Józsefné Nagy Istvánné Varga Marianna
Gábor Mártonné Klára Dr. Nagy Sándorné Olga Varsányi Anikó
Galambos Péterné Mária Nagy Tiborné Judit Várnagyné Garajszki Zsuzsanna
Golubov Gábor Németh Valéria Végh Vincéné Ágnes
Halács Mónika Németh Szilvia Yanes Anita
Halász Attiláné


Csibyné Vajda Tímea

Pálmai Csilla


Flick Szabina