Dolgozóink

Iskolavezetőség:

Tóth Györgyné igazgató
Pálné Kellner Márta alsós igazgatóhelyettes
Miklós Gabriella felsős igazgatóhelyettes
Farkas Beáta gyermekvédelmi igazgatóhelyettes

Pedagógusok:

Aranyos-Losonci Ildikó
Baksa Judit
Bartók Gábor
Bebesi Csaba
Biró Éva Zsuzsanna
Bodáné Süki Anikó
Bognárné Furuglyás Gabriella
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Csapó Mária
Csibyné Vajda Tímea
Dusza Gabriella
Erdélyi Barbara
Facskó Ágnes
Farkas BeátaFeketéné Bodnár Ildikó
Flick Szabina
Gajdó Krisztina
Gebeiné Szárszó Judit
Görög Gabriella
Hegedűsné Látos Andrea
Hermann Noémi
Jánosiné Szegfű Andrea
Johan Fanni
Keszthelyiné Greschner Ágnes
Lukács Ildikó
Magyar Erika
Márta-Kalmár Diána
Meisitzné Ács Nóra
Mészárosné Mayer Gabriella
Miklós Gabriella
Molnár Attila
Móró Józsefné
Nagyidai Zsuzsanna
Novák Gáborné
Pálmai Csilla
Pálné Kellner Márta
Paprika Jenő
Rauf Andrea
Robinson Erika Anna
Rózsa Márta
Seres-Rausch Bernadett
Sidóné Pavlicsek Csilla
Siposné Nagy Krisztina
Simon Gyuláné
Szabóné Vida Andrea
Szárszó Lajos
Szerencse Andrea
Szentkuti Andrea
Szőke Genovéva (óraadó)
Takács-Mittág Anikó
Tatár Edina
Tisza Tímea
Sólyom Gyöngyvér
Tóth-Gyalus Fruzsina
Tóth Györgyné
Udvardi Dóra
Vesztergomné Szurma Beáta
Vízi-Németh Adrienn
Voleinné Szlávik Judit

Intézményi dolgozók:

Iskolatitkár :
Bazsárné Jurcsák Brigitta
Kiss Zoltánné

Rendszergazda:
Bazsár Imre

Pedagógiai asszisztensek:
Kárpátiné Paál Rita
Nagy Erzsébet
Németh-Vaderna Krisztina

Gyógypedagógia, fejlesztés:
Soósné Tari Tíma
Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Bognárné Furuglyás Gabriella
Hermann Noémi
Magyar Erika

Gyógytestnevelő:
Szabóné Vida Andrea
.
Technikai dolgozók:
Sáfrány Zoltán oktatástechnikus
Báló József – karbantartó
Forster Tiborné – gondnok
Kulcsár Istvánné- portás
.
Takarítóink:
Bakó Zoltánné
Böröcz Györgyné
Kárász Anett
Régerné Liska Tímea
Supperné Baráth Zita
Schererné Baranyi Anna
Osztályfőnökök
1.a angol tagozat Facskó Ágnes
Flick Szabina
5.a angol tagozat Tisza Tímea
1.b KOMP, német Simon Gyuláné
Vizi-Németh Adrienn
5.b német tagozat Nagyidai Zsuzsanna
1.c ÉKP, angol Hermann Noémi
Pálné kellner Márta
Rauf Andrea
5.c angol Voleinné Szlávik Judit
2.a angol tagozat Jánosiné Szegfű Andrea
Mészárosné Majer Gabriella
6.a angol tagozat Paprika Jenő
2.b KOMP, német Sólyom Gyöngyvér
Szárszó Lajos
6.b német tagozat Keszthelyiné Greschner Ágnes
2.c ÉKP, angol Aranyos losonci Ildikó
Vesztergomné Szurma Beáta
6.c angol Rózsa Márta
2.d ÉKP, német Sidóné Pavlicsek Csilla
Hegedűsné Látos Andrea
Novák Gáborné
6.d német Bíró Éva Zsuzsanna
3.a angol tagozat Gebeiné Szárszó Judit
Szabó Gabriella
7.a angol tagozat Lukács Ildikó
3.b KOMP, német Dr. Breznyánné Nemes Tünde
Dusza Gabriella
7.b német tagozat Tatár Edina
3.c ÉKP, angol Bognárné Furuglyás Gabriella
Magyar Erika
7.c angol Csapó Mária
4.a angol tagozat Bebesi Csaba
Bodáné Süki Anikó
8.a angol tagozat Takács-Mittág Anikó
4.b KOMP, német Johan fanni
Siposné Nagy Krisztina
8.b német tagozat Feketéné Bodnár Ildikó
4.c ÉKP, angol Gajdó Krisztina
Sátory Gabriella
8.c angol Molnár Attila
4.d ÉKP német Hegedűsné Látos Andrea
Novák Gáborné
8.d német Udvardi Dóra

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁJUK!

(Jutalmazott dolgozóink, pedagógusaink)

Volt dózsás dolgozóink:

Antal Istvánné Márta (igazgatónk) Halupka Lászlóné Pálfi Tiborné
Anderkó Ivett
Hargitai Ferencné Pákozdi Gabriella
Babucsik Pál Herczeg Béla Patakiné Kovács Veronika
Badi Imre Dr. Horváth Ferencné Erzsébet Pandúrné Szászin Katalin
Bálint Éva Horváth Lászlóné Pancsika Rábavölgyi Zoltánné
Balla Zoltánné Horváth Zoltánné Rehány János
Böröcz Imre Ivacs Júlia Rejtő Jánosné
Bukó Ferenc Jáksó Józsefné Ruffing Péter
Dr. Beregi Istvánné Kanyik Zoltánné Téglás Klára Schneider Csilla
Berta Pálné Zsuzsa Kiss Andrásné Magdolna Simon Gyula
Bécs Krisztina Kiss Józsefné Rózsa Sófalvi Istvánné Magdolna
Bíróné Karacs Ágnes (alsós ig.h.) Kondorné Mrázik Katalin Solymár Istvánné Julianna
Boronkai Lászlóné Julika (iskolatitkár 25 évig) Koppány Emese Solymossi Károlyné
Borovszkyné Győr Zsuzsanna (címzetes igazgatónk) Korsoveczkiné Balló Erzsébet (címzetes igazgatónk) Sólyomné Soós Hedvig
Böröczki Adrienn Kóti István Stadler Lászlóné Éva
Csatlós Istvánné Éva Költő Józsefné Magdolna Sudár Judit
Csikósné Maczó Edit Körmöczi Melinda Szabó Péter
Csősz István Krepsz Erzsébet Dr. Szegedi Józsefné Klára
Dobány Sándor Kudelich Éva Székely Gézáné Éva
Domokos Andrásné Juli Kurisné Köller Anikó Szilárdi János
Dömötörné Gráczer Erika Ladóczkiné Ötvös Erzsébet Szuprics Tamás
Erdélyi Barbara Dr. Lakatos Lászlóné Katalin Dr. Takács Miklósné
Fauszt Ferencné Ida Lázár Lászlóné Dr. Tarjáni Györgyné Mária
Fejes Ildikó Lengyel Árpádné Mária Torda Viktorné Magdolna
Forczeg Ágnes Lengyel Mária  (Pucika) Tóth Ildikó
Forgács Magdolna Lipták Gyuláné Emília Tóth Ágnes
Friedrichné Pethő Ilona Madár Gizella Tóth Adrienn
Fuchs Jánosné Makkos Erika Váczi Jánosné Irén
Fülöp Krisztina Márkliné Huszárik Mária Vadász Gyula
Garamvölgyi Józsefné Molnár Lajosné Gitta Vágó Jánosné Klára (Kömény A-né)
Gábor Mártonné Klára Nagy Istvánné Váradi Szilvia
Galambos Péterné Mária Dr. Nagy Sándorné Olga Varga Marianna
Golubov Gábor Nagy Tiborné Judit Varsányi Anikó
Halács Mónika Németh Valéria Várnagyné Garajszki Zsuzsanna
Halász Attiláné Németh Szilvia Végh Vincéné Ágnes
Yanes Anita