Télűző program a Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskolában

Iskolánk tanulói és pedagógusai is már nagyon várják a tavaszt. Ezért 2023. március 3-án pénteken délelőtt a kompetencia tagozat szervezésében megrendezésre került iskolánk Télűző programja. Bár az idő nem kedvezett az iskola körüli felvonuláshoz, az eső nem vette el a gyerekek kedvét, sokféle zajkeltő eszköz kíséretében vonultak le a tornaterembe. Osztályaink télűző rigmusokkal, zajos eszközökkel próbálták elűzni a telet. A télűzésre készülve az alsó tagozatos diákok papírra vetették azokat a gondolataikat, amiktől meg szerettek volna szabadulni, majd azokat fonalakra fűzték. A télűző program fénypontjaként az osztályok képviselői a tornaterem közepében álló kiszebáb nyakába akasztották a felfűzött papírokat, ezzel jelképesen megszabadítva osztályukat a negatív dolgoktól.

Mindenki nagyon jól érezte magát. Reméljük, hogy ezen az esős napon elűztük a telet!

A télűzésről készült képek megtekinthetők a galériában!