2017-05-18
2017. május 13-án Szolnokon rendezték meg a Curie Kémia Emlkéverseny döntőjét, ahol iskolánkat Szerencse Arnold 8.a osztályos tanuló képviselte.
Korosztályából a döntőbe a több száz indulóból 33-an jutottak be nem csak az országból, hanem a határontúli magyar-lakta területekről is.
A versenyen együtt értékelik a normál tanrenddel tanuló (általános iskolai), és a gimnáziumokból, illetve tagozatról érkező diákokat.
Arnold ebben a rangos mezőnyben országos IV. helyezett lett.
Gratulálunk neki, és felkészítő tanárának: Móró Józsefnének kiemelkedő eredményükhöz, és további sok sikert kívánunk!














