Harmadik adventi gyertyagyújtás 2019.12.09.

A harmadik adventi gyertyagyújtás képei ide kattintva elérhetőek.

Német szépkiejtési verseny

2019. december 09-én hétfőn rendezték meg a Bölcskei Kegyes József Általános Iskolában
a németet tanuló diákok számára a szépkiejtési versenyt.
A vetélkedés nagyon szép dózsás sikerrel zárult:
1. hely Szilárdi Levente
2. Simon Réka lett.

Mindkettőjük felkészítő tanára Feketéné Bodnár Ildikó

Tankerületi Számítástechnikai alapismeretek verseny 2019.12.09

Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája  által megrendezésre kerülő Számítástechnikai alapismeretek versenyen iskolánk 3 fős csapata, Farkas Kristóf 8.c Kvák Dávid 8.c és Oláh Dávid 8.c osztályos tanulók IV. helyezést értek el. A Bánki iskola idén 50 éves, rendhagyó módon rendezték meg a versenyt. Előzetes feladatot kellett elvégezni a csapatoknak, egy pps bemutatót kellett készíteni vagy Bánki Donát életéről, vagy magáról a Bánki iskoláról, melyet beküldve választották ki a 10 csapatot, akik részt vehettek a versenyen.
Felkészítő tanára: Fejes Ildikó

 

Dózsa Jubileumi Mikulás-kupa 2019

I.hely 4.d osztály:
Kochán Ákos, Szekszárdi Zétény, Zsédely Áron, Kálmán Kevin, Hauser Milán, Szalai Gellért,
Dur Sándor (ülő sor)

II.hely 4.a osztály:
Márk Péter, Jankovics András, Bacsa Balázs, Nagy-Bokor Máté, Debreceni Benedek (térdelő sor)

III.hely 4.b osztály:
Sohajda Barna, Németh Levente, Varga Milán, Hegedüs Noel, Major Márk

Rendező, játékvezető:   Paprika Jenő

Tankerületi Word-Paint verseny 2019.12.04.

Bocskai István Református Oktatási Központ Szabó Magda Tagintézménye által
megrendezésre kerülő Word-Paint informatikai versenyen a hatodik évfolyamosok között
III. helyezést ért Pap Lia Mirjam 6.c osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Fejes Ildikó.

II. Suli Foci Kupa IV. korcsoport 1. fordulójára

II. Suli Foci Kupa IV. korcsoport 1. fordulójára
4.hely Dózsa Ált. Isk.

Csapat:
Nagy Tamás, Fekete Ádám, Urbán Dávid. Szekeres Árpád, Dobos Dávid, Pirger Zsombor, Gál Benedek

A legjobb játékos Gál Benedek 8.d

Testnevelő tanár: Paprika Jenő

Második adventi gyertyagyújtás 2019.12.02.

A második adventi gyertyagyújtás képei ide kattintva elérhetőek.

Programok

December

– 2019. december 02. 13.00 Szakmai nap (a december 14-e ledolgozása)
              Rövidített tanítási órákkal a tanítás délig tart!
– 2019. december 05. (csütörtök) Mikuláskupa
– 2019. december 07. (szombat) Játszóház a leendő első osztályosoknak
              Pályaorientációs nap
– 2019. december 09. (hétfő) Fogadóóra (17.00)
– 2019. december 12. (csütörtök) Karácsonyi vásár
– 2019. december 17. Karácsonyfa-díszítő verseny
– 2019. december 20. Karácsonyi műsor