2. helyezést ért el az „Indulj el egy úton…” természetismereti turisztikai vetélkedő Seregélyesen megrendezett országos döntőjében a Túrabotlábúak, azaz a 4.c csapata, név szerint Kapitány Zsófia Zorka, Lippai Lilien, Mészáros Mira és Troppert Marcell. Szeretettel gratulálunk nekik!
máj 28 2026

















