Rendhagyó német órán vett részt a nyolcadik évfolyam német tagozatos csoportja. A budapesti Goethe Intézet foglalkozásán a diákok megismerték az intézetet, annak működését, az új épület történetét és nyelvtörők, szójátékok, játékos feladatok segítségével próbára tehették nyelvtudásukat is. A látogatás élmény volt gyerekeknek és felnőttnek egyaránt – köszönjük Goethe-Intézet!















