Mi a legjobb dolog az iskolánkban? Például díjat nyerni! A Fejér Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Dunaújvárosi Tagintézménye rajzversenyt hirdetett, „A legjobb dolog én iskolámban” címmel. Iskolánkból 3 tanuló alkotását találta a zsűri díjra érdemesnek. Sopronyi Zsófia Arany Ceruza Díjat, Hauser Doren és Milek Laura pedig Ezüst Ceruza Díjat kapott, mindhárman a 4.c osztály tanulói. Szeretettel gratulálunk …















